Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HarrisonJones

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

About HarrisonJones

 • Birthday 05/21/1987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie powinno Ci zależeć na fps tylko na dżulach. Na kulkach 0,3 przy 450 fps masz energię 2.81 J co jest odpowiednikiem 550 fps na kulkach 0,2g. Nie wiem jakie macie limity, jeśli to miałaby być dmr to spoko ale na szturm to raczej za dużo.
 2. HarrisonJones

  M4

  VFC SR16 CQB Luneta 3x32 141 Tłumik Gemtech Blackside Chwyt 5KU Kolba G&G GR16 SOPMOD
 3. HarrisonJones

  HK-416

  HK416C Specna Arms Malowane Fosco Atrapa PEQ-15 (na batkę) Kopia kolimatora Trijicon MRO Kopia latarki M300
 4. Znalazłem przyczynę niskich fps w replice. Ostatnio kupiłem drugą SP120 Guardera i ją zważyłem (wyszło 9,5kg) potem wyjąłem SP120 z repliki i na wadze pokazała 7,5kg. Prawdopodobnie włożyli niewłaściwą do opakowania bo nawet różni się rodzajem zwojów, ta stara jest jednorodna a nowa ma nieregularne zwoje. Na nowym springu replika dmucha 435 -440 fps @ 0,2g oraz 360fps @ 0,28g, oczywiście pewnie nie jest jeszcze idealnie i można by wyciągnąć więcej dobierając lepiej dyszę z gumką ale na razie mi tyle wystarczy.
 5. Faktycznie teraz sprawdziłem i to był Twój post. W takim razie źle testowałem.
 6. Hmm, przeczytałem gdzieś tutaj o zatykaniu lufy przy teście, wcześniej nigdy nie próbowałem, więc właściwie nie wiedziałem jak to robić.
 7. Robiłem też test papierka, po zatkaniu lufy palcem i oddaniu strzału papierek wylatuje z gniazda magazynka. Myślę że to słaby wynik.
 8. To jeszcze zapytam co dodatkowo może wpływać na niski fps?
 9. W jakim sensie się opłaca? Jak finansowo to chyba nie bo świnkę można dostać o wiele taniej niż LMG. U mnie siedzi 120 więc wypowiedzieć się zbytnio nie mogę ale GB to taki kloc metalu że myślę że spokojnie pociągnie więcej bez zająknięcia.
 10. Witam, walczę z repliką o uzyskanie przyzwoitych wartości fps. Pacjent to VFC SR16. Sprężyna to 120 Guardera a wydmuchuje mi 415 fps. Główny problem leży moim zdaniem na połączeniu gumka-dysza. Sprawdzałem zespół cylindra z dyszą i jest strzykawka. Cylinder (typ 2), głowica, tłok z głowicą stockowe, wklejone 3mm sorbo. - Gumka prometheus flat hop czarna - komora stock vfc + lufa prometheus 363mm Testowałem 3 dysze z tą gumką: - stock vfc - daje 415 fps - czerwona tornado - podobnie około 415 fps - czerwona super shooter - za ciasna gb nie pracuje poprawnie Czy ktoś używa może tej gumki i ma dobrze uszczelniającą się z nią dyszę?
 11. Co to znaczy "co parę razy"? Parę razy czego? Naciśnięć spustu? Obrotów silnika? Na początek wyjmij silnik z gb, podłącz na sucho i sprawdź czy kręci.
 12. Mam taką od około roku tylko w dpm holenderskim. Jak za tą cenę to kamza naprawdę ciekawa, system molle pomaga skonfigurować ją pod siebie. Strzelam się głównie w terenach zielonych. Nosiłem ją zarówno do szturmiaka jak i km. Dzięki bocznym ściągaczom można dodatkowo dopasować do ciała. Tylko przeliczyłem się co do jej przewiewności, latem i tak jest ciepło mimo konstrukcji na siatce. Dodatkowo przez zapięcia na przodzie odpada trochę miejsca na ładownice. Wykonanie bardzo solidne- wiadomo, kontrakt. Osobiście jestem bardzo zadowolony, znajomy też ma i sobie chwali. Stosunek cena/jakość rewelacyjny.
 13. Też zastanawiam się nad kupnem tych magów Castellana ( Link ) i BA (ten model: Link ), dodatkowo testowałem też hexy Castellana( Link ) Zakupiłem po sztuce na próbę i wystrzeliłem może po 4 magi z każdego. Replika to VFC KAC SR16. Wrażenie na tą chwilę: Castellan - wygląda na pewno ładniej zewnętrznie, faktura jest przyjemnie chropowata - ma więcej detali - wada: krótki popychacz, marnują się kulki BA - ma lekki frez na kołnierzu podajnika kulek co pomaga trafić w komorę hopka - jest lekko obły u góry przez co łatwiej się zapina w replice - pojemność 150bb jest fajna ale przez to mag jest 1cm dłuższy od konkurenta - wadą jest głęboki kanał w magu bez popychacza kulek (sprężyna z popychaczem kończy się nie na zatrzasku a jakieś 1,5cm niżej) przez co maga nie da się wystrzelać do końca Myślę że zdecyduję się na BA bo nie przeszkadza mi minimalnie gorszy wygląd ale za to z repliką współpracuje lepiej.
 14. Witam, czy jak podłączasz pakiet lipo to rozpoznaje ilość cel prawidłowo? Czy ładujesz z balanserem? Nikt nie grzebał w ustawieniach? Chociaż nie sądzę żeby dało się tam tak bardzo poprzestawiać proces ładowania. Z tego co napisałeś wygląda na to że ładowarka ma jakiś problem z pomiarem napięcia cel pakietu. Z tego co widzę na schemacie to ładowarka ma kontrolę napięcia ale wszystko liczy mikrokontroler, musiałby to obejrzeć elektronik albo na gwarancję wyślij.
×
×
 • Create New...