Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Proszę pomóżcie tuningu broni Pozdrawiam Radek :)


Recommended Posts

Cześć wszystkim aktualnie posiadam SA-C19 polecam wszystkim mega broń ale przyszedł czas na cos konkretniejszego biegam głównie po lesie jestem dosyć świeży w tych sprawach a co do tuningu broni nie znam się na tym dlatego proszę o pomoc  War Sport LVOA-C co powiecie o tej broni plus jakie części do niej wsadzić głównie zależy mi na celności i dystansie jaką baterie jaki celownik i jaką lunetę lub jaką inną broń polecacie ? 

 

załączam zdjęciu tutaj akurat z ak kumpla wtedy jeszcze nie miałem mojej m4 a na 2 zdjęciu już z moją m4 ale tak jak napisałem wyżej czas na lepszy sprzęt IMG_6456.thumb.jpg.dbc5a2768ccd65c53a1cb5437354f076.jpg118582119_673136573296249_5172137357295136646_n.thumb.jpg.0e17d266a86ad39254ae7f5de5d9f0c0.jpg

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie BROŃ tylko REPLIKA.

Po drugie podstawowy tuning to zadbanie o szczelność układu tłok, głowica cylindra, dysza, komora. Po trzecie dobra komora hopka, lufa i gumka. Do tego dobre i nie za lekkie kulki. Po czwarte: Na forum znajdziesz wszystko na temat tuningu. Temat lufy i gumki jak dla niemal wszystkich AEG-ów. Temat komory to większość tematów dotyczących M4 a gearbox to tematy związane z gearboxami V2.

Jak chodzi o celownik: to jest karabin szturmowy więc generalnie spokojnie powinny wystarczyć przyrządy mechaniczne. Kolimator pomaga w szybszym celowaniu. Luneta to raczej zbytek, chyba że potrzebujesz, żeby się rozglądnąć w otoczeniu. Wtedy i tak nie ma co szaleć i powiększenie ok. 4x.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, mareq napisał:

Po pierwsze nie BROŃ tylko REPLIKA.

Po drugie podstawowy tuning to zadbanie o szczelność układu tłok, głowica cylindra, dysza, komora. Po trzecie dobra komora hopka, lufa i gumka. Do tego dobre i nie za lekkie kulki. Po czwarte: Na forum znajdziesz wszystko na temat tuningu. Temat lufy i gumki jak dla niemal wszystkich AEG-ów. Temat komory to większość tematów dotyczących M4 a gearbox to tematy związane z gearboxami V2.

Jak chodzi o celownik: to jest karabin szturmowy więc generalnie spokojnie powinny wystarczyć przyrządy mechaniczne. Kolimator pomaga w szybszym celowaniu. Luneta to raczej zbytek, chyba że potrzebujesz, żeby się rozglądnąć w otoczeniu. Wtedy i tak nie ma co szaleć i powiększenie ok. 4x.

Jesteś w stanie pomóc w wybrać części jakie firmy itd ? 

Link to post
Share on other sites

Od 3 lat bawię się wyłącznie w 2 wojnę, więc z M4 ciężko będzie mi podpowiedzieć konkrety. Mam jedną M4 ale to gazówka, więc to inna para kaloszy. Dlatego napisałem ci gdzie szukać informacji. Odnośnie lufy wszyscy zawsze piali, że ma być Prometheus albo PDI. Osobiście stosuję tanie stalowe PPSy i najwyżej je lekko poprawiam. Dobre gumki też ciężko mi polecić, bo z polecanych jedne lepiej się spisują w jednej komorze a w innej np mają problem dobrze się uszczelnić albo pojawiają się problemy z podawaniem kulek. Wyszukaj tematy związane z poszczególną częścią tuningu i tam zadawaj pytania po przeczytaniu ich. Na tym forum jest ogromna baza wiedzy, tylko jest trochę rozrzucona.

Link to post
Share on other sites

Chcesz sam składać czy oddać do serwisu?

Jak sam to według mnie musisz mieć chrono, ja nie potrafię na oko odróżnić 450 fps od 400 fps, można  w prawdzie wychodzić na dwór i mierzyć odległość, ale nie jest to najwygodniejsze zwłaszcza zimą ;)

Jak chcesz oddać do serwisu to w serwisie doradzą, tylko poszukaj polecanego w swojej okolicy.

Chcesz tuningować Specne czy zamierzasz kupić tego Krytaca i go tuningować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...