Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mk 23 SOCOM Tokyo Marui; Blowback, Full Set (z tłumikiem)


Recommended Posts

Witam,

Możliwe, że ten temat jest nieodpowiedni, ale czy istnieje w ogóle coś takiego jak Mk 23 SOCOM Tokyo Marui z Blowback'iem i z oryginalnym tłumikiem (chyba się nazywa full set), i czy jeżeli istnieje to czy da się to kupić?
Ewentualnie, czy dorobienie tłumika w tejże replice takiego jak w USP-S jest do zrobienia?

Pozdrawiam

Edited by OCZOTON
Link to post
Share on other sites

TM jeszcze na to nie wpadło, żeby zrobić socoma z blowbackiem. A nawet jeśli to nie chwalą się tym za bardzo ;) aktualnie jedyny dostępny mk23 z blowbackiem to KWA na licencji umareksa w systemie gazowym NS2. Lub jeśli gdzieś się uchowały to z rynku wtórnego KSC/KWA starszej generacji. O ile pamiętam tłumika nie zainstalujesz bez przejściówki z 16 na 14 mam gwint (KM Head je bodaj robił) lub tłumik bezpośrednio na 16mm gwint dedykowany ( firmy G&P lub G&G , już teraz nie pamiętam). Moduł oświetlenia LAM Tokyo Marui to zabawka lub ozdoba jak kto woli, zrobiona pod japoński rynek jako gadget pod kontem gry Metal Fest Solid. Tam gry mają wyjątkowy wpływ na ludzi ;) . Lepiej kupić przejściówkę na szynę 22mm i pod lufą zamontować coś z prawdziwego zdarzenia jeśli masz kaprys na użytkowe taktyczne światełko/laser na klamce. Lub wybebeszyć LAM i wsadzić do środka coś co sprawi, że będzie to nie tylko ozdoba ;).

Link to post
Share on other sites

Hmmm, dzięki za odpowiedź. A co sądzisz o takiej ofercie https://www.safarasoftair.com/en/marui-pistola-a-gas-socom-mk23-full-set , kojarzysz może ten sklep, i co myślisz o takim zestawie? Bo to jest dokładnie to czego szukam:) A ten laser to, chyba nie jest duży koszt. W każdym razie, mi chodzi o to, aby pistolet był sygnowany logiem Heckler & Koch, posiadał szynę i żeby miał blowback, bo z tego co zrozumiałem, to tłumik sobie można dorobić :).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to Cię rozczaruję, ten jak każdy socoma TM nie ma blowbacku. Jak chcesz kupić ten konkretny model to jest dostępny w naszym kraju, na specshop lub gunfire. Jest też w kilku innych sklepach i na allegro. Poszukaj wersji KWA z blowbackiem , najpewniej na japońskiej stronie będzie dostępny. Tam też znajdziesz magazynki i przejściówkę na dowolny tłumik. Rozczaruję Cię cena bo sama klamka + dodatkowy magazynek to koszt ok 1000zł z przesyłką... Jakiś czas temu był jeden na OLX właśnie za tysiaka. Wersja KWA/Umarex. Ale używany. Niestety po tyle chodzą. Ja poczekam aż wyjdzie nowa konstrukcja z blowbackiem. Może kiedyś zrobi ją TM może KWA lub WE. Może... 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...