Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czesc ! Mam pytanie co mozna jeszcze wsadzic w mojego strikera,( zostaje przy sprezynie nie bede przerabiac na gaz), zastanawiam sie nad nowym cylindrem

Specyfikacja mojej pif pafki :

-Lufa maple leaf crazy jet 370mm

-Gumka maple leaf autobot 70°

-Stalowy zaczep tłoka/ sears 90° Lycan

-Sprężyna Airsoftpro M170

-Tłok i łożyskowana prowadnica sprężyny Airsoftpro

-Jednoczęściowy, stalowy cylinder Ares

 

Dmucha miedzy 450 a 480 kule 0.2

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, NoWay napisał:

na M170 450-480 fps? Zacząłbym od sprawdzenia szczelności wszystkiego. Co prawda nie mam amoeby, ale w VSR na M160 airsoftpro dmuchało pod 600fps na 0.2

Dzieki kolego , tez zastanawialem sie nad szczelnoscia bo ostatnio mocno spadl mi zasieg i celnosc. Sam cylindermam juz mocno sfatygowanyi o chce go wymienic na to  Zestaw teflonowanego cylindra Action Army do karabinu Striker AS-01 (B05-006) (17485) SP | Sklep Militaria.pl.  A do srodka wsadzic nowy tlok  i mam pytanie co znaczy skrot C.P.S.B  przy tłoku Lekki tłok AMOEBA C.P.S.B. do replik AS-01 Striker - Type D (AMB-08-030790) G | Sklep Militaria.pl

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Składałem to to ostatnio na komorze Action Army (lufa została póki co stock) i konwersji od mancraftów.

Konwersja gazowa jest zasilana z lewej strony zamka, tam gdzie jest wskaźnik przeładowania.

Tłok konwersji jest dłuższy niż stockowy, przez co po instalacji przeładowanie repliki jest bardzo krótkie - ok. 1,5 cm czyli mniej więcej tyle ile ma dysza.

Ciekawa pukafka, bardzo lekka. Nie trzeszczy i dobrze leży w rękach. Przy kulkach 0,48g i 380fps na wylocie (ok. 3,2 jule), bez większych problemów powtarzalnie strzela w śmietnik lub klęczącą sylwetkę na dystansie 93m.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...