Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,
zdążyłem zrobić małe poszukiwanie informacji o budowie DMR - i wiem, jest post niżej o wyborze bazy, ale jest z 2018r. więc postanowiłem, że założę nowy temat.
Po przeprowadzonym researchu, o którym wspomniałem powyżej nie mogę wyciągnąć konkretnych wniosków. Chciałbym zapytać o zdanie / odczucia co do replik stanowiących bazy pod DMR.
Na początku myślałem o Krytac z serii Trident - jednak słyszałem opinie o pękającym body, problemami z doborem zębatek, oraz kiepskiej podatności na tuning (użytkownik Krytaca jest skazany na rozwiązania tejże firmy)
ICS - nie mam raczej zastrzeżeń, chciałbym zapytać po prostu o opinie - PROLINE XCP-MMR? CXP MARS DMR?
G&G TR16 - wiadomo, replika zdobyła trochę sławy dzięki ostatnio pobitemu rekordowi

Czy mógłby ktoś pomóc mi w doborze bazy, podzielić się opinią?
Oczywiście powyżej wymienione repliki to tylko te, które mi się spodobały, nie zafiksowałem się na którąś z tych (chociaż Krytac najbardziej do mnie przemawiał, dopóki nie spotkałem się z negatywnymi opiniami co do body), jeżeli ktoś jest w stanie polecić fajną bazę, która nie jest wymieniona powyżej, to też byłbym wdzięczny.
Budżet to 3000zł

Dzięki :)

Link to post
Share on other sites

https://wmasg.com/pl/forum/topic/166392-wybór-repliki-pod-dmr/#comments

Nic za bardzo się nie zmieniło.

ICS czy G&GTR16 to jednak repliki AR15.

Pytanie czy wystarczy Ci DMR z AR15 które może być niedopuszczone na większych imprezach.
Żeby nie było, ja mam ICSa na +500 fps, ale zdaje sobie sprawę z tego że wszędzie z tą repliką nie wejdę.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź
Mógłbyś rozwinąć temat niedopuszczenia repliki na większych imprezach? Nie miałem jeszcze przyjemności brania udziału na takiej. 
Takie „zbanowanie” repliki na bazie AR15 wynika z tego, że tak na prawdę to nie jest prawdziwe DMRowe body?

Zakładając w takim razie, że chciałbym mieć wstęp na zdecydowaną większość imprez (tych dużych) - na jaką replikę powinienem zwrócić uwagę? 

Link to post
Share on other sites

MK 12 SPR to śliski temat, właśnie ze względu że w ASG jest to w sumie M4 ;)
Oczywiście jak zrobisz idealną kopie to wszystko będzie ok.

Kontaktu bezpośredniego z Krytackiem nie miałem, tylko słyszałem/czytałem o problemach z pękającym body. Coś niby czytałem że w następnych partiach poprawili, ale kto tak na prawdę wie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...