Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arcturus ar15 pdw - mikrostyk


Recommended Posts

Wymiana mikrostyku na zwykle styki to raczej krok w tył. Krok w przód to mosfety optyczne, ale to cena znacznie rośnie.

Jak nie było mosfetu i mikrostyk się zużył/spalił to można po prostu kupić nowy mikrostyk, to nie są zazwyczaj jakieś udziwnione części i można kupić nowy mikrostyk za kilkanaście złotych.

Zrób zdjęcie obu połówek bez spustu i mikrostyku to się zobaczy czy podobne. Na pierwszy rzut oka to spust i blokada spustu jest inaczej rozwiązana.

Link to post
Share on other sites

Mikrostyk jest chyba ok. Po kilku szybszych strzałach na semi odcina baterię. Domyślam się, że to wina baterii, bo za szybko schodzi napięcie. Nie ma w nim mosfetu, mikrostyk w tym przypadku powoduje pewne ograniczenie. Jaki ewentualnie mosfet mogę do tego mikrostyku zastosować oprócz Gate merf?

Link to post
Share on other sites
W dniu 21.05.2021 o 14:50, Cube_Z napisał:

Po kilku szybszych strzałach na semi odcina baterię

Nie mam pojęcia jak tu działa przerywacz, ale przy zwykłych stykach to standard że czasem na semi replika przestaje reagować na spust, po prostu akurat zębatki zatrzymały się w takim położeniu że przerywacz odcina spust. Jeden strzał na auto i już.

W dniu 21.05.2021 o 14:50, Cube_Z napisał:

Jaki ewentualnie mosfet mogę do tego mikrostyku zastosować oprócz Gate merf

Każdy mosfet można założyć, ale nawet te z AB nie zawsze rozwiązują problem braku reakcji na semi. Merf kosztuje ~200 zł. Według mnie bez sensu jak Aster jest za ~300 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...