Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema ! mam zwykłą wersję KJW Kp-01 E2 do której dokupiłem magazynek C02 , niczym się nie różni od wersji C02 oprócz tego, że zwykły ma magazynek na GG , w środku są identyczne . Mam problem związany z tym, że na C02 zamek za praktycznie każdym razem zostaje z tyłu (tak jakby się skończyły kulki) i albo muszę dopchać zamek albo nacisnąć zwolnienie blokady zamka lub trzymać ją palcem żeby nie zaskakiwała, a w pewnym momencie i tak się zamek zablokuje tak, że muszę i nacisnąć zwolnienie zamka i go dopchnąć.  Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić ? podkładki pod sprężynę dać żeby bardziej ściągała zamek ? 

Link to post
Share on other sites

Mocniejsza sprężyna powrotna albo tak jak pisałeś podkładki ale ciężko będzie coś znaleść. Ja jak potrzebowałem spodkładkować prowadnicę sprężyny w m9 to kupiłem wężyk gumowy w mrówce i odcinałem na odpowiednią długość . Zamek miał dalej możliwość zrobić pełne cykle ale sprężyna była bardziej ściśnięta. Ważne żeby wężyk po założeniu na prowadnicę miał średnicę podobną do zewnętrznej średnicy sprężyny, na prowadnicy był ciasno wsunięty do końca prowadnicy i dopiero dawałem sprężynę. Tanio i działa . Przy okazji robi za swoisty amortyzator :) .

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, sjzmisiek napisał:

Mocniejsza sprężyna powrotna albo tak jak pisałeś podkładki ale ciężko będzie coś znaleść. Ja jak potrzebowałem spodkładkować prowadnicę sprężyny w m9 to kupiłem wężyk gumowy w mrówce i odcinałem na odpowiednią długość . Zamek miał dalej możliwość zrobić pełne cykle ale sprężyna była bardziej ściśnięta. Ważne żeby wężyk po założeniu na prowadnicę miał średnicę podobną do zewnętrznej średnicy sprężyny, na prowadnicy był ciasno wsunięty do końca prowadnicy i dopiero dawałem sprężynę. Tanio i działa . Przy okazji robi za swoisty amortyzator :) .

Mam trochę węży różnej średnicy,  jutro spróbuję :) dzięki za podpowiedz :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...