Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hełm ze specschopu a pokrowiec


Recommended Posts

Na wstepie chcialem powiedziec ze przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.

 

Chodzi o to ze nie jestem pewien czy pokrowiec od hełmu pasgt bedzie pasowal do tego helmu (http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...products_id=363) I chociaz z tego co jest napisane w opisie tego produktu ze sa do niego pokrowce (http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...products_id=504) to mam pewne watpliwosci gdyz nie ma tam fasunku ktory zostal zastapiony przez gabke a z tego co wiem to pokrowiec mocuje sie paskami do fasunku. Tak wiec jesli ktos posiada takowy helm to prosze zeby napisal czy pokrowiec pasuje czy tez nie.

 

Z gory wielkie dzieki

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

org. pokrowiec da sie zamontować do tego typu hełmów lub też kasków:P:P;).Masz dwa rozwiązania, albo wyjmiesz cały gąbkowo-styropianowy fasunek załorzysz pokrowiec na hełm, paski od pokrowca wrzucisz do środka hełmu i spowrotem włorzysz fasunek. Albo załorzysz pokrowiec na hełm a paski od pokrowca które są zakończone rzepami przyczepisz do fasunku.

Link to post
Share on other sites
org. pokrowiec da sie zamontować do tego typu hełmów lub też kasków:P:P;).Masz dwa rozwiązania, albo wyjmiesz cały gąbkowo-styropianowy fasunek załorzysz pokrowiec na hełm, paski od pokrowca wrzucisz do środka hełmu i spowrotem włorzysz fasunek. Albo załorzysz pokrowiec na hełm a paski od pokrowca które są zakończone rzepami przyczepisz do fasunku.

 

no niestety aby gąbke wyjąć nalezy ją rozpruć.... co prawda ja tak zrobiłem z ta która jest koło ucha ale dalej niemoge zamontować tego pokrowca, także coś jest nie tak :roll:

Link to post
Share on other sites
no niestety aby gąbke wyjąć nalezy ją rozpruć.... co prawda ja tak zrobiłem z ta która jest koło ucha ale dalej niemoge zamontować tego pokrowca, także coś jest nie tak  :roll:

no nie wiem co .. mi jakoś udało sie ten pokrowiec nałożyć, a inna sprawa że ja wyciąłem ta gąbke koło uszu. Ale i bez tego powinno sie spokojnie udać

Link to post
Share on other sites

Ja zalozylem ten czarny pokrowiec na owy helm. Doszylem tasiemki :) Wyciagnalem srodek - duzy kawal styropianu obszyty czarnym materialem - zalozylem pokrowiec i zwiazalem tasiemki w srodku. Na koniec nalezy spowrotem wlozyc styropian do srodka i luzik :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...