Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam taką sprawę. Otóż kupiłem nową replikę G&G Wild Hog 13.5 u Polskiego dystrybutora. Jednak replika powinna mieć 390-410 fpsów a ma 360-370 ( inni podają w Julach powinno być 1.5 a jest 1.3) wszystko mierzone na kulkach 0.20 gr. Zasięg jest powiedzmy w miarę między 50 a 60 metrów. Ale jedna rzecz mi nie daje spokoju bo na replice są oznaczenia które mówią że jest ona robiona na rynek Niemiecki i tu jest znów zagadka bo w Niemczech jest tylko semi a moja ma i semi i auto. Tak myślę czy nie robią tak że kupują z Niemiec i ściągają blokadę wymieniają sprężynę i sprzedają. Ostatnio nawet napisałem do G&G i oni mi właśnie odpisali że to jest replika na Niemiecki rynek. Ciekawe czy ktoś już maił takie coś.

Na górze jest taki TMH… i F w pentagonie to jest oznaczenie semi taką miałem odp z G&G.

244635074_2937435459839072_7519432331162378900_n.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja swoją replikę miałem mieć na 350, była na prawie 420, chociaż w sklepie mierzyli i podobno im wyszło 390-400. Daj do serwisu, za stosunkowo nieduże pieniądze będziesz miał tyle fpsów ile chcesz mieć i w dodatku przeglądniętą replikę na dobranych, a nie stockowych częściach.

Możesz zwrócić replikę do sklepu lub zażądać 'parametryzacji' zgodnej z opisem, ale wg mnie nie jest to warte świeczki, bo zrobią to po łebkach i prędzej niż później wylądujesz w serwisie. A to że replika jest na rynek niemiecki, to w sumie żaden argument, zainwestuj w mosfet, będziesz miał auto na obu ustawieniach selektora :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...