Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK 47


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

QLIG jak wstawiłeś suwadło bo jakoś mgliście to opisałeś.Możesz wstawić zdjecie??

 

Żaeczywiście namieszałem :)

Chodzi mi o takie coś:

akkomoranx0.th.jpg

 

Kupiłem część z AK firmy JG tylko dla suwadła, a było z całością. ( Jak zdejmiesz pokrywę to widzisz całość- suwadło, wszystkie te sprężynki i duperele i cały ten plastik, do którego jest to zamocowane) W Cymie jest identyczne, tylko nie ma tego obciążnika, jak w JG. Widać go na fotce. Swoją wagę ma i pasuje idealnie.

Link to post
Share on other sites

za 50 zł wole kupić zestaw drewna od ostrego niż pier**** się ze skrzypiącym plastkiem... wytarcia nic specjalnego, sam, takie robiłem i myślę że dosyc dobrze wyszły...

Ale brawo za pomysł, jak ktoś się kompletnie nie zna to może sobie sprawić lepszy "image" swojej broni..

Link to post
Share on other sites

Hmm, mimo to spróbuję. Jutro zaniosę, to w środę powinienem mieć AK gotowe. Jeżeli bedę mial możliwość, dam fotki. Nie lubię jak przetarcia na broni są super hiper mocne. Te są w sam raz. Najwyżej poproszę o łagodniejsze potraktowanie mojego AK.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Dobra, mam już AK. Jak dla mnie efekt jest dużo lepszy. Diabeł tkwi w szczególe, naprawdę. Te metalowe, tfu, plastikowe piny na body wyglądają jak metalowe :wink: Drewno to coś pięknego. Puki nie wziąłem w łapki, myślałem, że wstawił jakieś drewniane 8).

Jutro dam zdjęcia.

Edited by macgyver
Link to post
Share on other sites

witam

mam taki pomysł żeby wstawić do mojej 47 rure gazową od 74

tak zeby pasował normalny bagnet o taki :

http://www.works11.com/products_photos/DSCF6414.JPG

i na taiwangunie znalazłem taką właśnie rure od 74

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=761

czy ktoś próbował już zakładania czegoś takiego

czy trzeba będzie robić jakieś przeróbki

i czy jest sens bawienia się z czymś takim??

odrazu mówie że nie czytałem całego tematu (32 strony) więc może ktos miał już podobny pomysł - jak by co to sory za powtórkę

pozdro

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Teraz pora na zdjęcia mojego AKsa.

Najpierw foto przed tunningiem, aby mieć porównanie :arrow: img3613tn3.th.jpg

 

Teraz kilka po cełych operacjach. Ja jestem zadowolony. Wreszcie drewno nie wygląda tak paskudnie i wogóle cały karabin prezentuje się świetnie.

:arrow: dscn6240ss9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Trzeba ją skrócić ( w ostrym kolba wchodzi w body, w replice na odwrót, i trzeba jeszcze wydrążyć z tyłu, aby weszła. ) Dodatkowo trzeba wydrążyć miejsce na baterię, chyba że zamienisz jej miejsce i dasz pod pokrywę komory zamkowej ( oczywiście zmieniając na nową ) Ogólnie kupa roboty. Ale efekt znakomity.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...