Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK 47


Recommended Posts

Jak ktoś koniecznie chce składaną kolbe ;-) Osobiście planuję kupić taką kolbę tyle ze bez body i troche sie pobawić żeby pasowała do body od Cymy AKM. Z drugiej strony czytałem że kolba od beryla ma montaż jak stała kolba od AK ale do końca nie wiem :???: Może ma ktoś informacje na ten temat albo doświadczenie w przeszczepianiu kolby beryla do innych AK?

Kolba Tapco, taka jak w konwersji G&P:

http://www.combatstocks.com/AK_Side_Foldin...ck_by_TAPCO.cfm

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolega kondor nie śmieci. Jest temat o Berylu gdzie kolega konradd bardzo dobrze pokazuje jak montować kolbę Beryla. Tam przenieś swoje wątpliwości.

 

@Jaeger

 

Co do tej kolby, to hmm kolejna drożyzna to uno , a duo to koszerna to to ona nie jest. Chociaż widziałem całe oddziały PMC z AK z tą kolbą - gorzej nawet RPK mieli:)

Edited by SoP-PeL
Link to post
Share on other sites

Przepraszam że zawracam głowę, ale czy ktoś wie gdzie można dostać tak egzotyczną część jak muszka do AK Beta Specnaz (JG albo cokolwiek co pasuje do TM) Oczywiście poza allegro, mogą być sklepy chińskie polskie czy jakiekolwiek. Chyba że ktoś z was ma, w końcu tyle ich rozbieracie :)

 

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A da się zadawać pytania od początku do końca, jedno pytanie w jednym zdaniu pytającym?

 

odpowiadam

1. kompletne body ( front + body ) będzie pasować

2. będzie pasowała do czego? do body AKMa cymy?

3. co ma wytrzymać body ze znalu?

4. Co myślisz pod "opłacaniem się body ze znalu"?

5. Znal to znal - jak nie będziesz nim walił po drzewach na chama posłuży długo. To samo się tyczy spadania na niego, rzucania z 2 metrów na beton i inne takie "prozaiczne" sprawy których zazwyczaj w ASG ludzie unikają.

Link to post
Share on other sites

1.Czy do mojego AK-47(CM.028) będzie pasowało tylne body od AKM(CM.036)? (nie kompletne, front ABS)

2.Gdy zamontuje tylne body ze ZnAl'u (od CM.036) to przednie body z ABS'u(z CM.028) wytrzyma to, czy się złamie?

3.Słyszałem pogłoski o tym jak to ZnAl lubi pękać na mrozie itd. i że nawet ABS jest od niego wytrzymalszy. Czy to prawda?

Link to post
Share on other sites

1. Są lekkie zmiany w konstrukcji - ale lekkie korekty lilnikiem powinny dać porządany efekt

2. Front nie przenosi jakichś tam strasznych obciążeń, dodatkowo body znalowe nie jest oszałamiająco cięższe niż ABS stąd nie masz się co martwić

3. Jest to wierutna bzdura. Jednak jest to metal i możliwe są w nim ( w znacznie większym stopniu ) zanieczyszczenia i defekty wewnętrzne niż w ABSie. Ale i tak + stoi po stronie ZnAl'u.

 

Pamiętajmy że body ze stali to boom ostatniego roku może 1.5 a poprzednie 5 - 7 lat ludzie latali z plastikowcami i znalami od CA i TM i jakoś wielce ludziska nie narzekali.

 

Prawda jest taka, że jeżeli replika upadła z 2m na beton to nawet stalowa może się pogiąć tak, że uniemozliwi Ci to dalszą nią zabawę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...