Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Powrót do ASG po wielu latach przerwy.


Recommended Posts

Witam,

 

Wracam do ASG po 13 latach. Część sprzętu mam jeszcze z 2009, pasy, paski, kabura udowa, kamizelka, buty, ochraniacze na kolana itp. 2-3 tygodnie temu kupiłem 2 klamki, stalkera, kaburę, rękawiczki i wybrałem się w ostatnią sobotę na chwilę na strzelankę do lasu. Jako jedyny biegałem z bronią krótką... Udało mi się zdjąć 2, sam zostałem trafiony 4 razy z czego 2 razy w plecy.... przez własną drużynę. 

Żeby nie przedłużać...

Zastanawiam się nad zakupem Specna Arms H22 Edge 2.0 lub czegoś podobnego z G&G jako broni głównej. Po głowie chodzi mi również coś krótszego, coś do 75-80 cm długości  Może być to nawet bullpup jak Famas czy Aug. Coś co ułatwi przemieszczanie się. Chciałbym aby replika była celna.

Znana osoba w świecie ASG w Polsce poleciła mi abym kupił Specne i ją ulepszył. Jestem przekonany, że bez większych problemów przeprowadzę tuning tej czy innej repliki. Wiem też, że czasami warto jest zapłacić trochę więcej i dokonać "lepszego zakupu". Droższy zakup to przeważnie mniej tuningu, dobra replika prosto z pudła, ale ASG to nie prawdziwa broń palna i o wiele łatwiej można natrafić na kupkę...

Czy warto zakupić replikę innej firmy? Na tuning mogę dorzucić 500zł.

 

Do typowego CQB mam zamiar kupic inna replike.

 

Czy potrzebujecie więcej informacji aby pomòc mi w wyborze?

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

ozo

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...