Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Powrót do ASG po latach


Recommended Posts

Witam,

Chcę wrócić do ASG po blisko 14 latach.. Jeśli chodzi o obecny rynek sprzętowy czuję się jak laik.. Bardzo proszę o poradę..

 

Zamówiłem tą replikę w cenie 1280zł:

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-rra-sa-e07-edge-2-0-tm-czarna-1152225401.html


A temu się przyglądam:


https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-h21-edge-2-0-tm-czarna-1152225955.html

 

Czy mogę prosić o poradę który model wybrać i dlaczego oraz o przedstawienie łopatologiczne różnic między tymi modelami
A może warto zainteresować się czymś innym w podobnym budżecie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i porady
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Gont9028 napisał:

Zamówiłem tą replikę

 

23 godziny temu, Gont9028 napisał:

Czy mogę prosić o poradę który model wybrać

To w końcu kupiłeś czy prosisz o poradę? Bo aktualnie wyglądasz jakbyś zamówił replikę i oczekujesz pochwalą Ciebie za wybór.

 

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem.. ale jakoś nie za bardzo jestem pewien czy to dobry wybór(sprzedawca, którego prosiłem o doradztwo nie był za bardzo przekonujący)  :/

Nie odebrałem jej jeszcze.. mam możliwość odstąpić od tego zamówienia i wybrać coś innego

Chciałbym, żeby ktoś znający się lepiej ode mnie ocenił czy w danym przedziale cenowym znalazło by się coś lepszego.. Niech będzie do 1500zł

Chcę replikę z dobrym zasięgiem, która mi się zaraz nie rozleci, zbliżoną wagowo do oryginału.. Głównie do strzelania w lesie..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...