Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AAP 01 po tuningu vs SSX303 stock


Recommended Posts

Ciężki temat, bez HPA może być ciężko bo nie masz różnych dysz jak w SSX303, jeśli masz zestaw do HPA już to jest sporo łatwiej, na niskim ciśnieniu mój AAP po wymianie dyszy, sprężynki w zaworze dyszy, na lufie 6.01 455mm na kulkach 0.48 stabilnie ma energię 2,65 J, niestety nie wiem jak z celnością bo dopiero buduję DMR na tej platformie.

Jak masz za dużo pieniędzy, drukarkę 3D i lubisz eksperymenty jak ja to w sumie śmiało, why not ;)

Do modyfikacji od razu w AAP jest młotek zbijaka na łożyskowany, do wymiany lufa zewnętrzna z plastikowym gwintem na metalowe cudo... fajna platforma własnie dla takich wariatów jak ja co lubią robić dziwne rzeczy w życiu.

Np ostatnie cudo do AAP jakie zmalowałem ;)

 

IMG_20220507_171313.thumb.jpg.a08d5189517adcb7c56505096fff2c6b.jpg

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna konwersja. Niestety nie planuję montować HPA czy bez tego jest w stanie dorównać? Planuję wymianę wnętrza AAP01 głównie komorę hop-up i lufę wewnętrzną (na crazy jet). Generalnie jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem AAP01 to zasięg strzału po tuningu bo SSX303 jak patrzyłem to jednak na 90m jest w stanie dostrzelić.

Link to post
Share on other sites

Mam lufę crazy Jeta jedną ... rewelacyjna to nie jest, raczej sugeruję poszukać porządnej lufy 6.01 do gaziaków, trzeba patrzeć gdzie są wcięcia na mocowanie.

Komora hop siup standardowa jest naprawdę dobra, wystarczy ją tylko przerobić na TDC ;)

Ale niestety moim zdaniem bez HPA nie da rady osiągnąć w AAP takiej mocy, problemem jest dysza. SSX303 ma różne, na GG mi się nie udało niestety, na HPA tak, co ciekawe zmniejszając ciśnienie a nie zwiększając, później zamyka się zawór więc większa dawka powietrza napędza kulkę.

Gdyby to nie było zakichane USP to pewnie bym sobie takiego SSXa sprawił, nie cierpię USP ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...