Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września 2022 r. (ASH)


Recommended Posts

Chciałbym bardzo podziękować za wspaniałą grę w klimacie 39 było naprawdę wybitnie w szczególności nie spodziewałem się takiego uznania za moją pracę na polu bitwy :) . 

Ale ale wszyscy dobrze wiemy panowie co oznacza data 17 IX nie pozwolimy miana Polski zgnieść trzeba odeprzeć wroga z rodzniej ziemi i zemścić się za każdą krzywdę wyrządzoną na polskiej ziemi. 

Silni-zwarci-gotowi-pozyczka-WH-713x1024.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od siebie dodam że gra była bardzo klimatyczna bawiłem się świetnie i nie żałuję ani minuty tam spędzonej. Wielkie podziękowania dla organizatorów i kolegów zaskoczył mnie wysoki poziom stylizacji. 

Gra z wykorzystaniem samych karabinów dała dużą manewrowość podczas działań bo nie trzeba było zalegać pod ogniem pistoletów maszynowych a obecność MG była wyraźnie zauważalna. Wóz pancerny też robił świetny klimat zwłaszcza kiedy uciekaliśmy przed nim po polu nie mogąc nic zrobić. Równie super wyglądało to kiedy Niemcy nacierali na most maszerując za jadącym wozem co chwila wychylając się za niego i prowadząc ogień.

Link to post
Share on other sites

Muszę w końcu podzielić się swoimi wrażeniami, bo na 3. etapie bawiłem się MEGA :D
Pomysł na atak na most, zagrodzony drutem kolczastym i osłonami p-czołgowymi sam w sobie był niesamowicie trudnym doświadczeniem, ale dodanie do tego konkretnych, osiągalnych zadań i to jeszcze w tak atrakcyjnej formie (pomysł na ładunki i zamontowanie zapalników - bomba) sprawiło, że chyba nigdy nie bawiłem się równie dobrze. Mimo, że chyba na żadnej strzelance nie ginąłem równie szybko, pomimo tego, że Mękar dwoił się i troił, żeby mnie zachować przy życiu XD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...