Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mickiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to oczywiste żeby się z kimś dogadać bo szkoda mi ponad 100 na darmo bulić. No i tu akurat muszę cię zmartwić bo mama wspierać Niemców także no XD średnio by to mogło wyglądać jak bym dopiero na mapę polski się wczytał XDDDD. Łe to fanie wiedzieć że ktoś z naszych tak podróżuje.
 2. Brzmi to nawet nawet ale boję się że tu koszty klękną i nie będzie mnie stać na taką wycieczkę ale jeśli nie będzie innego sposobu to trudno trzeba będzie takie coś ogarnąć. ;) na pewno ciekawie będę wyglądać jadąc z całym sprzętem
 3. To spoko ale średnio mi to pasuje z Łodzi bo jeszcze nawet jak jechać w piątek to ani noclegu nie mam nagle i transportu a do wawy ciężko mi będzie. A że jeszcze się człowiek uczy to lekcje w piątek do 15 także nom. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co tu zaradzić to śmiało.
 4. Witam panowie jest sprawa właśnie mi się sypnął transport z łodzi i nie za bardzo wiem cóż teraz zrobić.
 5. I. Państwa Centralne 1. XrayPl/mundur/006/Sierżant 2. Bradley/CK/Strzelec 3. Nightmaresollen/niemiecki/019/Strzelec 4. Meister/CK/011/Strzelec 5. KubaJozefek/Prusy/Sierżant 6. Michael/Prusy/Sierżant (nr karty uzupełnie poźniej) 7. Gregor/Prusy/Medyk 8. Horst/CK/Strzelec 9. Mękar/Prusy/017/Strzelec II. Ententa 1. Cortes/brytyjska/xxx/Sierżant nr książeczki wojskowej wpiszę później 2.
 6. Powiem tak brzmi to super i również jak Cortes jestem najbardziej zainteresowany scenariuszami 2 i 3.
 7. Chciałbym bardzo podziękować za wspaniałą grę w klimacie 39 było naprawdę wybitnie w szczególności nie spodziewałem się takiego uznania za moją pracę na polu bitwy :) . Ale ale wszyscy dobrze wiemy panowie co oznacza data 17 IX nie pozwolimy miana Polski zgnieść trzeba odeprzeć wroga z rodzniej ziemi i zemścić się za każdą krzywdę wyrządzoną na polskiej ziemi.
 8. Małe uaktualnienie - dzięki uprzejmości dwóch osób już mam od kogo pożyczyć pas i zajmę się tym do czego zostałem powołany czyli byciem sanitariuszem. A zatem wszystko co jest wyżej wymienione jest ciutke nieaktualne ale nieważne, także pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia nad Bzurą. :) Pamiętaj o ortografii i interpunkcji Panie Kolego. "Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Poprawiłem - D.
 9. Mam ale jeden jest do sowieta czyli gwiazda z sierpem i młotem, a drugi to Wermacht orzeł ze swastyką więc jeżeli nie da rady załatwić takiego typowo polskiego na grę to tylko ten niemiecki będzie jakkolwiek ok
 10. Witam serdecznie i mam pytanie do szanownego grona które wybiera się na grę czy ktoś na ten moment jest wstanie mi porzżyczyć do polskiej stylizacji pas główny, ładownice(najlepsze by były do 4-takta), torbę na maskę p-gaz i ewentualnie coś na głowę, stan wyżej wymienionego sprzętu może być jakikolwiek, ale także bez przesady :) pozdrawiam.
 11. No to może wybierzecie się jeszcze na nastęną grę ;)
×
×
 • Create New...