Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mickiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie dumne grono przychodzę z zapytaniem czy miałby ktoś ewentualnie 2 miejsca wolne w samochodzie i przejeżdża przez Łódź jeśli jest ktoś taki proszę o kontakt na prywatnej wiadomości tutaj bądź na facebooku jeśli komuś będzie łatwiej pozdrawiam wszystkich i do zobaczenie. M.
 2. No tak jakoś wolałem napisać dla spokojnego ducha. Bardzo podoba mi się to określenie "długie zabawki"
 3. Elegancko zgłoszenie wysłane teraz czekać aż się odbędzie impreza.
 4. No i to mi się podoba imprezy cyklu BPW idą pełną parą po imprezie we wrześniu mundur odwiesi się na widoku i potem jazda na kolejną imprezę w październiku. I to jest to będzie dobra zabawa coś czuje jak zawsze ;) zgłoszenie dziś napiszę.
 5. No powiem krótko jestem mega zajarany tym przedsięwzięciem tylko nasuwa mi się pytanie do @Domin007 skoro to wszystko odbywa się w nocy to musimy mieć na broni symulacje wystrzału czyż nie ? Ale nie mniej bardzo czekam na całą imprezę człowiek zasmakuje innego wydania imprez nawet jeśli ma się stać przez pół nocy w jednym punkcie czy patrolować z lewej do prawej. Bardzo mnie ciekawi co wszyscy wymyślicie jako swoje postacie i bardzo mnie interesuje kto okaże się najbardziej chytry, przebiegły i dwulicowy pozdrawiam wszystkich którzy się wybierają ;)
 6. Miło słyszeć ale jestem zwykłym szeregowym i wykonywałem dane rozkazy :). Ja tylko od siebie dodam krótki komentarz gra mi się podobała kilka ciekawych pomysłów trafiło dla mnie z zabawą i po dłuższej przerwie bardzo miło jest wrócić do imprez w takim przyjemnym towarzystwie. Do zobaczenia wszyscy na następnej imprezie ;).
 7. No to oczywiste żeby się z kimś dogadać bo szkoda mi ponad 100 na darmo bulić. No i tu akurat muszę cię zmartwić bo mama wspierać Niemców także no XD średnio by to mogło wyglądać jak bym dopiero na mapę polski się wczytał XDDDD. Łe to fanie wiedzieć że ktoś z naszych tak podróżuje.
 8. Brzmi to nawet nawet ale boję się że tu koszty klękną i nie będzie mnie stać na taką wycieczkę ale jeśli nie będzie innego sposobu to trudno trzeba będzie takie coś ogarnąć. ;) na pewno ciekawie będę wyglądać jadąc z całym sprzętem
 9. To spoko ale średnio mi to pasuje z Łodzi bo jeszcze nawet jak jechać w piątek to ani noclegu nie mam nagle i transportu a do wawy ciężko mi będzie. A że jeszcze się człowiek uczy to lekcje w piątek do 15 także nom. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co tu zaradzić to śmiało.
 10. Witam panowie jest sprawa właśnie mi się sypnął transport z łodzi i nie za bardzo wiem cóż teraz zrobić.
 11. I. Państwa Centralne 1. XrayPl/mundur/006/Sierżant 2. Bradley/CK/Strzelec 3. Nightmaresollen/niemiecki/019/Strzelec 4. Meister/CK/011/Strzelec 5. KubaJozefek/Prusy/Sierżant 6. Michael/Prusy/Sierżant (nr karty uzupełnie poźniej) 7. Gregor/Prusy/Medyk 8. Horst/CK/Strzelec 9. Mękar/Prusy/017/Strzelec II. Ententa 1. Cortes/brytyjska/xxx/Sierżant nr książeczki wojskowej wpiszę później 2.
 12. Powiem tak brzmi to super i również jak Cortes jestem najbardziej zainteresowany scenariuszami 2 i 3.
 13. Chciałbym bardzo podziękować za wspaniałą grę w klimacie 39 było naprawdę wybitnie w szczególności nie spodziewałem się takiego uznania za moją pracę na polu bitwy :) . Ale ale wszyscy dobrze wiemy panowie co oznacza data 17 IX nie pozwolimy miana Polski zgnieść trzeba odeprzeć wroga z rodzniej ziemi i zemścić się za każdą krzywdę wyrządzoną na polskiej ziemi.
 14. Małe uaktualnienie - dzięki uprzejmości dwóch osób już mam od kogo pożyczyć pas i zajmę się tym do czego zostałem powołany czyli byciem sanitariuszem. A zatem wszystko co jest wyżej wymienione jest ciutke nieaktualne ale nieważne, także pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia nad Bzurą. :) Pamiętaj o ortografii i interpunkcji Panie Kolego. "Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Poprawiłem - D.
×
×
 • Create New...