Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Volkssturm - nowy gracz


Recommended Posts

Cześć!

Nazywam się Michał całkiem nie dawno dowiedziałem się o ASH. Chciałem spróbować swoich sił w ash i nie mam żadnej grupy. Jestem z Warszawy może znajdzie się jakaś grupka która mnie przygarnie ? Co do stylizacji... Z racji tego że to będzie moja pierwsza większa przygoda w tym temacie pomyślałem o nieco tańszym ubiorze cywila który znalazł się w Volkssturm. 

Dlaczego tak, a nie od razu w mundur? Proste... Na razie chce zobaczyć czy taka forma zabawy mi odpowiada.

Szpej: kar98k od firmy duble bell (realistyczne ładowanie naboi)green gas, kaszkiecik, lniana koszula, szelki spodnie od garniaka i buty (jeszcze ogarniam)

@edit: kiedy się nieco mocniej wkręcę myślę o zrobieniu sobie stylizacji na Feldgrnarmerie 

Dlaczego taki Mauser ? Więc chciałem dodać trochę realizmu dla tej postaci więc pomyślałem o tej wersji kara... Wiem może być nie praktyczna bo można łuski łatwo pogubić, ale i tak tą broń chciałem mieć w swojej kolekcji. Tego sam go tyczy się mp40 które będę kupować w może jeszcze w tym roku

 

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to Volkssturm - nowy gracz

Czołem Kolego,

Witamy na pokładzie, miło że wpadłeś. Opcja Volkssturmu, AK, Home Guardu czy innych Strzałokrzyżowców jest świetna, bo pasuje praktycznie pod każdą grę. W przypadku tej pierwszej formacji warto uzupełnić sylwetkę o czarno-czerwoną opaskę służbową Volkssturmu. Jest dostępna zarówno u Nestofa, jak też na Allegro. A potem to już tylko kolejne opaski ;)

No i gratuluję podjęcia się wyzwania gry z łuskami. Niewielu do tej pory tak próbowało (większość naszych Niemców preferuje Mausery od Snow Wolfa), ale znaleźli się racy @ostry_19d prawda?

Warszawski garnizon nie jest zorganizowany w jakąś zwartą grupę, ale jest paru Niemców wśród nas @Meister@Seph@Loperenco@XrayPl.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domin007 napisał:

Warszawski garnizon nie jest zorganizowany w jakąś zwartą grupę, ale jest paru Niemców wśród nas @Meister@Seph@Loperenco@XrayPl.

No cóż. Niemców w Warszawie i bliskich okolicach to by się zebrało pewnie kilkunastu, ale ciężko zgrać cały "garnizon" jak każdy ma bardzo różną frekwencję na grach ASH, różny wiek, sytuację rodzinną lub chęć uczęszczania na niedzielne strzelanki i poziom klimaciarstwa, żeby się dalej integrować. 

Jeśli używasz to wpadaj na discord, tam też sporo osób siedzi i łatwiej jest szukać rzeczy "lokalnych". https://discord.gg/fXCJhXkmKm

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Domin007 napisał:
Cytat

 

Czołem Kolego,

Witamy na pokładzie, miło że wpadłeś. Opcja Volkssturmu, AK, Home Guardu czy innych Strzałokrzyżowców jest świetna, bo pasuje praktycznie pod każdą grę. W przypadku tej pierwszej formacji warto uzupełnić sylwetkę o czarno-czerwoną opaskę służbową Volkssturmu. Jest dostępna zarówno u Nestofa, jak też na Allegro. A potem to już tylko kolejne opaski ;)

No i gratuluję podjęcia się wyzwania gry z łuskami. Niewielu do tej pory tak próbowało (większość naszych Niemców preferuje Mausery od Snow Wolfa), ale znaleźli się racy @ostry_19d prawda?

Warszawski garnizon nie jest zorganizowany w jakąś zwartą grupę, ale jest paru Niemców wśród nas @Meister@Seph@Loperenco@XrayPl.

 


Dziękuję  za przywitanie ! hmm opaską mnie zaskoczyłeś bo nie bardzo wiem o co z nią chodzi. Szukałem coś tam po Internecie ale nie mam pojęcia jak to powinno wyglądać... byłbym wdzięczny za jakiś screenshot żeby sie temu przyjrzeć jeśli jest opcja :) 

 

Cytat

No cóż. Niemców w Warszawie i bliskich okolicach to by się zebrało pewnie kilkunastu, ale ciężko zgrać cały "garnizon" jak każdy ma bardzo różną frekwencję na grach ASH, różny wiek, sytuację rodzinną lub chęć uczęszczania na niedzielne strzelanki i poziom klimaciarstwa, żeby się dalej integrować. 

Jeśli używasz to wpadaj na discord, tam też sporo osób siedzi i łatwiej jest szukać rzeczy "lokalnych". https://discord.gg/fXCJhXkmKm 

Dziękuje za zaproszenie ! Wbijam odrazu ! Nick: Thograx#0338 napewno sie jakoś znajdziemy i dogadamy! 

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...