Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]M4A1 Cyber Gun (spring) - Reanimacja tematu


Recommended Posts

Chciałbym reanimować temat.

 

Interesują mnie następujące kwestie:

1. Czy ktoś w końcu może zrobić jakąś konkretną recenzję tego guna?

(Zasięg, celność, awaryjność itp. - rzetelnie).

2. Czy kto zna jakieś sensowne wyjaśnienie - dlaczego na oficjalnej stronie cyber gun nie ma nic na temat sprężynowej wersji M4A1 jakoby produkowanej przez CG? Nie znalazłem nigdzie poza military.pl ofert sprzedaży M4A1 produkcji CG (baaardzo dziwne!) :o Bardzo mocno podejrzewam, że M4A1 proponowane na military.pl jest produkowane przez inną wytwórnię a CG (o ile) - udziela tylko swojej marki.

Wszystkie informacje na temat M4A1 na stronie CG dotyczą wyłacznie repliki AEG.

Wszelkie inne info na temat - mile widziane.

Link to post
Share on other sites

co do punktu drugiego, to podejrzewam że nikomu się nie chce robić aktualek na stronie :wink:

Jeśli się nie mylę to na oficjalnej stronie cyberguna są tylko zapowiedzi tego nowego famasa i strzelby S&W :)

Czyli: albo military.pl uknuło spisek przeciw cybergunowi, podszywając pod jego markę jakąś inną firmę, albo goście z Cyberguna są tak zajęci swoim ulubionym zajęciem, tzn airsoftem, że nie mają czasu na update'y strony :)

Link to post
Share on other sites
Nie znalazłem nigdzie poza military.pl ofert sprzedaży M4A1 produkcji CG (baaardzo dziwne!)

A mi się wydaje, że nie bardzo, gdyż military.pl jest wyłącznym dystrybutorem CG na terenie Polski...

(nie jestem pewien skąd mam tą informację, ale na 90% jest to forum WMASG)

Link to post
Share on other sites

Panowie,

 

Żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie twierdzę, że szanowana firma - military.pl kombinuje niecnie coś na boku :wink:

Chcę tylko dojść do wyjaśnienia dosyć interesującej kwestii o której napisałem w pierwszym poscie. 8)

 

[ Dodano: 31 Paź 2005 11:23 ]

www.softairusa.com to jest adres strony cg, więc powstrzymajcie się od takich wymysłów

 

Oblookałem tę stronę wzdłuż i wszerz i nie bardzo wiem co mam z niej wywnioskować bo niczego na interesujcz mnie temat tam nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Teraz wrzuce tu swoje 3 grosze

Bax cholernie trudno wyregulować a nawet to nie strzela on za dobrze w końcu Energie.max=0,7J a po tiuningu nie wieże żeby tłok wytrzymał wiecej jak miesiąc mój to już drugi tłok zasięg po tiuningu jest w zakresie 30/35m bez tiuningu wyciąga 25 celność: to bardzo celna broń z uwagi na dość długą lufe

To tyle z Mojej strony

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...