Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tropiciel

Użytkownik
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,335 profile views
 1. Nie będę zakładał kolejnego tematu, więc zapytam tutaj. Złożyłem sobie eko-zestaw DSG: Tłok niebieski lekki od SHS Zębatki SHS 16:1 + Zestaw, zębatka dsg + listwa dedykowana Szkielet Retro Arms Łożyska 8mm SHS (bodajże) Dysza Airsoftpro Głowica POM, minus łożyskowanie Styk (chyba) Specna Arms Mosfet Gate PICO AAB Kable niskooporowe ArmaTech 1,7mm Silnik Guarder ITU Sprężyna AimTop 160 HP Lipo Turnigy nano tech 25-50C 11.1 Na tym secie, osiągnąłem wynik 31k/s. Moje pytanie brzmi: To aby nie za mało, jak na taki zestaw?
 2. Jakiś czas temu szukałem podobnego montażu. Jedyne co znalazłem, to montaż z atrapą kolimatora: http://www.asgshop.p...mid=166&id=2207 Czasem też pojawią się w komisie. Zawsze też zostaje możliwość zgłoszenia się do kogoś, kto wykonuje druki 3D.
 3. Z doświadczenia wiem że IBA aż taka duża nie jest by dała pożądany efekt. Lepszą opcją będzie: http://allegro.pl/kamizelka-przeciwuderzeniowa-zolw-policja-swat-i6619581868.html + ewentualnie jakaś kamizelka z ładownicami na to.
 4. Wiciok, masz owszem rację, ale ciężko przejść bezczynnie obok takiej herezji :icon_wink: SirHawk Jeśli chodzi Tobie o kontrast to myślę że chodzi tu o Coyote by "All China Made", tu się zgodzę. Koszerny oridżinal Coyote Brown jest o wiele ciemniejszy i mniej kontrastujący w naszych lasach, gdzie brązu jest dużo. Pamiętaj także że teren terenowi nie równy. Tu masz na szybko zdjęcia udowadniające że CB w lesie to nie tarcza na klatce piersiowej: https://s-media-cach...bc66c8af6ee.jpg https://upload.wikim...an_Saber_07.jpg http://www.armyonlin...es/3_1375_3.jpg https://www.ncronlin...
 5. Owszem lepszy będzie Olive. Jednak to, że Coyote brown jest jak tarcza w lesie, jest zwykłym bulszitem.
 6. 24 lvl obecnie farmiący w DZ Nick DarkParamedic jakby się komuś nudziło :)
 7. Może Eotech / Aimpoint + magnifer? Powiększenie 3x z możliwością przejścia na zwykły kolimator.
 8. Mimo że post ma już kilka dni, wtrącę się, po chamsku. W życiu. Widziałem pokrowiec na oczy, nawet utaplany. Trzymać się z dala. Pomysł dobry, z racji iż ktoś bluze, w dobrym stanie sprzedawał w komisie za 50zł. Co do samej techniki, można pożyczyć/kupić cover w 3 color, bądź woodland, za śmieszne pieniądze. Iść do krawca z tym mówiąc "Tu jest materiał chcę takie samo samo jak ten" Przeszyje rzepy i paski mocujące z normalnego na nasz w marpata. Taddaaaa! Prawda. Sam dzień w dzień (Przez niemal pół roku), stroniąc od życia prywatnego, przeglądałem allegro, wmasg, setek
 9. Porównanie wielkości manierki US z Sustaimentem http://imageshack.us/photo/my-images/705/file0108p.jpg/
 10. ALICE to skrót od "The All-Purpose Lightweight Individual Carrying Equipment" A plecak jest częścią tego "systemu nośnego" http://www.georgia-outfitters.com/_alice/alicemanual.htm Elementy zakupisz na allegro http://allegro.pl/li...=0&string=Alice Co do noszenia plecaka Large z oporządzeniem tego typu. Large nie koliduje z oporządzeniem, jeśli na pasie nie masz z Tyłu Cargo, które w wersji Oliv jest raczej ciężko dostępne.
 11. Myślałeś nad pełnym zestawem Alice? Nie wyjdzie drogo, a dobrze i kontraktowo. Jedynie czego nie dostaniesz to torba zrzutowa ale myślę to można przecierpieć. Plecak za 200zł? Używany plecak medium kupisz z szelkami za 100zł (kuzyn odkupił nawet za 50zł).
 12. Trzymamy kciuki ;) Sam osobiście mam wątpliwości (pewnie jak reszta), bo patrzę na zdjęcie abakan'a i za cholerę nie mogę wtopić w Niego obraz V3. Bardziej obstawiałbym za V7 w wmontowanej na stałe kolbie. Ale czekamy na zdjęcia postępów i zdezintegrowania naszych wątpliwości. ;)
 13. Tu poparcie dla Kuby. Chcesz robić Customa? Miej podstawe. Czyli jeśli Twoją bazą ma być AK... kup AK i dopiero kombinuj. Wg. Twojego rysunku. Nie wejdzie praktycznie żaden Gearbox. a przynajmniej nie z silnikiem. Weź z internetu pierwsze lepsze zdjęcie Gearbox'a z silnikiem i hop upa z lufą. (Dobrze by były w tej samej skali) Na tym namaluj swój projekt, zorientujesz się o co nam chodzi. Teraz czuje się jakbym dawał dziecku załadowaną broń do ręki ale... http://pimpmygun.doctornoob.com/app.php Twoje rysunki może będą bardziej czytelne.
 14. Cóż, ja twierdzę że tygrysa trzeba "Przecierpieć" albo nauczyć Nim się grać. Na swój Tier ma bardzo słaby pancerz, co owocuje że nawet 5 Tierom zdarzy się przebić od czoła. Tygrys P ma już dwukrotnie większy czołowy pancerz, przy czym ma te samo działo, prędkość maksymalną o 5km/h więcej i wieżę położoną u frontu czołgu. (Co jest plusem w walkach w miastach) . Więc moja rada jeśli chcesz przebrnąć przez VII tier w łatwiejszy sposób: Idź w Tygrysa P. Chcesz pojeździć czołgiem o gorszych statystykach, jednak jest legendą która brała udział w realnych walkach, a nie będąc na tylko papierze: Bier
×
×
 • Create New...