Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well M4 Metal Gearbox - ki diabeł?


Recommended Posts

Ale to jest mag do sprezynówek. Niewiedziałem że hicapem do sprezyny można strzelać z elektryków.

A mnie się czepiają, że farmazony wypisuję... Jest magazynek do sprężynówek za 39 zł, a zaraz pod nim jest magazynek do M4 i Kitekata (elektryka), kosztujący, jak napisał Cyrek, 69 zł. Nawet ma typową okrągłą "szyjkę" do elektryka.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiec tak, trzymałem dzisiaj w rękach tego WELLA R6... niestety jakiegoś piorunującego wrażenia nie robi - jak dla mnie. Wg. mnie o wiele lepiej prezentuje się Well R5 (mp5).

 

W M4 gdy się nieco nagnie lufę można odnieść wrażenie, że przy użyciu większej siły (upadek?) cała replika się złamie. Oczywiście nie wiem jak jest w praktyce i czy naprawdę tak jest i jak jest w innych replikach, ale lufa jednak mogła zostać nieco nagięta.

 

Oczywiście nie staram się tutaj negować słuszności zakupu, bo jednak posiada tego metalowego gearboxa.... i całą resztę.... a sam nie jestem obeznany w temacie AEG, wiec to są tylko takie wywody kogoś kto się nie zna i to widział na własne oczy :wink:

Link to post
Share on other sites
Ale to jest mag do sprezynówek. Niewiedziałem że hicapem do sprezyny można strzelać z elektryków.

Gdybyś powiększył zdjęcie to byś zabaczył napis "for electric Colt XM-177 e2. Prawdopodobnie, jak to jest napisane na zagranicznych stronach hi-cap będzie pasował.

Link to post
Share on other sites

WItam!

 

Jest problem z magazynkami do tego m4... podobno pasuja tylko od kittyketa czy jakos tak...

 

A Well wczesniej wypuscil m4 (o symbolu D94) moze magazynki od niego pasuja do tego m4 z matalowym gearbox'em? Jesli tak to problem rozwiazany bo taki magazynek kosztuje 25 zl.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72117877 <--- link do magazynku.

 

Jesli sie nie myle to "airsoftguns.pl" sprzedaje je, wiec prosze o zbadanie tej sprawy!!! Najlepiej by bylo gdyby sprzedawca przymierzyl magazynek od D94 do tego nowego well, miejmy nadzieje ze jest kompatybilny!!! Jesli tak to jest to super giwera, bedzie czym wypchac kamizelke....

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72117877 <--- link do magazynku.

 

Jesli sie nie myle to "airsoftguns.pl" sprzedaje je, wiec prosze o zbadanie tej sprawy!!! Najlepiej by bylo gdyby sprzedawca przymierzyl magazynek od D94 do tego nowego well, miejmy nadzieje ze jest kompatybilny!!! Jesli tak to jest to super giwera, bedzie czym wypchac kamizelke....

Pozdrawiam!

 

Niestety po sprawdzeniu okazuje się, że żadne magazynki z tańszych replik nie pasują. magazynki od D-94 są mniejsze i mają wylot kulek w innym miejscu.

Link to post
Share on other sites

Z recenzji wynika, ze tak :) szczegolnie, ze nie ma problemu z wrzuceniem mocniejszej sprezyny :P a ta nie jest szczegolnie droga :) Ogolnie przy tym filmiku mozna zauwazyc, ze na poczatku jest napis 120 pdi, reszta jest po chinsku ale wnioskuje, ze mozemy ogladac model juz podkrecany :P

Link to post
Share on other sites
Z recenzji wynika, ze tak :) szczegolnie, ze nie ma problemu z wrzuceniem mocniejszej sprezyny :P a ta nie jest szczegolnie droga :) Ogolnie przy tym filmiku mozna zauwazyc, ze na poczatku jest napis 120 pdi, reszta jest po chinsku ale wnioskuje, ze mozemy ogladac model juz podkrecany :P

 

Nie 120 tylko 110 i nie PDI tylko M110 czyli guarder, hurricane lub systema... A to już jest odpowiednik 130-140PDI

Link to post
Share on other sites

Siema

Rzuf, moglbys podac zasieg skuteczny (czyli z jakiej odleglosci trafiasz czlowieka za kazdym razem, przyjmujac, ze dobrze celujesz), zasieg calkowity, na ile strzalow starcza bateria (posadzam, ze podobnie jak u TM, ale spytac mozna). Prosilbym o podawanie zmierzonych odleglosci.

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

A ja faktycznie zastanawiam się co z magami... I czy zmiana komory HU by naprawiła problem, czy może wynika on z innej budowy gniazda (przykro mi ale nie miałem styczności z magami od tego guna a tylko od TMek) Tym bardziej, że MG ma nowy smakołyk dla posiadaczy rodziny m4 http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1192 Jeśli ktoś miałby możliwość to prosiłbym o sprawdzenie tej komory HU... Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Najwazniejesze czy pasuja graty od TM np. jakbym chcial zmienic kiedys body na metalowe czy jakies inne czesci - jak widac nie jest to idealna kopia TM jak wspominany mp5.Interesuje mnie czy pasuje preclufa, kolba stala czy inne elementy zewnetrzne a takze osiagi tego malenstwa takie jak zasieg skuteczny i zachowanie guna na ciezszych kulkach 0.25 czy 0.28.

Link to post
Share on other sites

Westie a czy nie zauwazyles takiego malego szczegolu ze Czoper wsadzil ta sprezyne do MP5 ?

Nie mozna w tej chwili jeszcze powiedziec ze trwalosc i wykonanie tych replik stoi na takim samym poziomie,

wiec moze nie porownujmy tych 2-ch replik, zwlaszcza ze cena moze juz cos sugerowac ( M-ki czolowych producentow sa zazwyczaj drozsze od MP5 a tu jest na odwrot)

 

Pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...