Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mp5 SD3 UHC uszkodzony magazynek


Recommended Posts

Kupiłem ostatnio na allegro MP5 SD3 z uszkodzonym magazynkiem. Mianowicie w magazynku jest juz stara i zużyta sprężyna którą trzeba wymienić. Gdzie moge dostać taką sprężynkę ??(wymiary: śr. 5mm dł. ok~16cm) czy może bardziej mi sie opłaca kupic nowy magazynek?? Słyszałem że podobno do tej broni pasują także inne magazynki niż oryginalne od UHC. Czy pasowałby taki ??http://www.airsoftguns.pl/?v=122&PHPSESSID...b2e91da5cd542a3

Co mi radzicie zrobić ??

Link to post
Share on other sites

Siemka.

 

Na Twoim miejscu kupilbym ten magazynek z airsoftguns.pl. Jest trochę bardziej plastikowy, ale ma blokadę "wypadania kulek". Mag pasuje idealnie, tylko jest szerszy od oryginału i trzeba większej siły, żeby go włożyć. Nie ma żadnych luzów i podaje kulki jak oryginał.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

nie wywalaj, kiedyś może komuś się mag rozwali i Ci sprężynke odpali (i w drugą stronę). Nie pamiętam czy w mp5sd3 jest dwu komorowy mag jak w tm, jeżeli jest jedno komorowy to można spróbować dwie lub trzy sprężynki z tanich magazynków z tanich pistoletów, ale nie ręczę czy się nie będą czasem blokować..

Ps. próbowałeś magazynek nasmarować?

Ps2. to "uszkodzenie" jak to ująłeś, to napewno wina sprężyny? w znaczeniu że ona jest już "zużyta", czy może jednak to "uszkodzenie" to wina mechanizmów wewnątrz magazynka?

Link to post
Share on other sites

Napewno wina zużytej sprężyny ;] rozkręcałem magazynek ;] Niepotzrebnie wywaliłem starą sprężyne :/ No to poszukam firmy robiącej sprężyny ;]

 

[ Dodano: 19.11.2005, 21:05 ]

A i mam jeszcze jedno pytanie u mnie w mp5 jest na stałe przyklejony tłumik przez poprzednego właściciela. Klejony chyba kropelką. Czy jest jakiś sposób aby rozłożyć karabin nie uszkadzając go na trwałe ?? Czy można przełamac te sklejenia tłumika ??

Link to post
Share on other sites

oki zrobie to i napisze jak jest sklejony

 

[ Dodano: 21.11.2005, 9:04 ]

No i sprawdziłem. :| Tłumik jest przyklejony całym stylkiem z karabinkiem nie samą lufa :| Lufa jest tak jak myślałem jednoczęściowa i dlatego tłumik przyklejony. Ale na szczęście mam jakotaki dostęp do sprężyny :) Jaka jest stockowa sprężyna w mp5 sd3 ?? Czy jak wsadze 150 - 170 % to bedzie dobry wybór ??

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

hmm to jedyny temat do którego pasuje moje pytanie,a nie chcialem zakład nowego więc tutaj napiszę :D

 

Myslę nad zakupem MP5 SD3 jako pierwszego guna ASG http://www.tajgun.pl/?prod=13&cat=18 - o dokladnie tego. Mam mozliwosc nabycia go w sklepie za 250 czyli taniej niz na necie. Czy opłaca się go kupić, jeśli dysponuję kwotą do maks 300 złotych i interesuje mnie broń długa. NIestety nie jestem w stanie uzbierac kolejnych 300 złotych na TM :P jeśli mi go odradzicie to byłbym wdzięczny za jakieś sugestie co do innej broni, głównie interesuje mnie długa, ale dobrą klamką nie pogardze.

 

Za odpowiedzi z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

Ja juz chcesz jakąś długą replike to lepiej weź MP5 A3 z TM niż tą MP5 SD3 z UHC. Ta z TM jest o wiele lepiej odwzorowana i ma lepszy zasięg i celność oraz jest mniej wadliwa. No ale jej cena jest wyższa ale w 300 zł sie zmieścisz. Na specshopie masz ją za 299 zł :) .

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Za dzień lub dwa będę szczęśliwym (?) posiadaczem MP5 SD3.

Sporo głosów ZA, sporo PRZECIW. Ale szczerze mówiąc nikt nie daje zdecycowanej odpowiedzi - kupić czy nie kupić. Ja się kieruję "sercem". Moja żona (Wera) mówi : jeśli masz miękkie serce - miej twardą D... Jeszcze w polskim filmie :Jak się nie wywrócis to się nie nałucys. Więc nawet czytając opisy posiadaczy naszego upragnionego KM ileśtam nigdy nie będziemy wiedzieli, czy nasz zakup jest OK

Link to post
Share on other sites

ostanio na allegro zauwazylem ze sprzedawane jest kilka mp5 zarówno UHC jak i TM. Opłacą się na pierwszy ogień kupować taką używaną ? DO tego tańszą praktycznie tylko 30 złoty ? daję takiego przykładowego linka, liczę, że mili bardziej doświadczeni maniacy doradzą gówniarzowi :P http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77983876

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78904878

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79360043

 

jak za kazdym razem z góry dziękuję za porady :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz okazję kupic użyuwana ale różnica w cenie w stosuknu do nowej jest nie wielka to ja jej bym nie brał. Lepiej dozbieraj te 30 zł i kup sobie nową wtedy bedziesz miał pewnośc, że replika jest w dobrym stanie i nic nie jest popsute i i będzie gwarancja. Ale zrobisz jak wolisz bo sam wiem, że czasami trafiają się okazje i wtedy można kupić naprawdę dobry i zadbany sprzęt, ktory będzie służyć nam jeszcze długo.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

i kupiłem dzisiaj za 260 tgo MP5 razem z paczuszką kulek 500 szt. :D więc oszczedzilem 10 zloty a gun jest swietny, Niesie daleko i mocno, rzeczywiscie bardzo dobra rzecz. Jedynie razi mnie naklejka Hop Up na boku bo jak ją ździeram to zostaje ślad ale to tak na marginesie. I dziękuję za poradę :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...