Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DPMS Kity Kat Bax System [CG]


Recommended Posts

Witam jestem posiadaczem tej repliki, jesli chodzi o wykonanie to replika jest ladnie odwzorowana i wykonana, dobrej jakosci ABS imitujący metal, ladnie zrobione oznaczenia, wyglad fajniusi robi wrazenie, co do strzelania dzis bedę ja testował bo jeszcze nie bylo czasu przedwczoraj wieczorem dopiero kurier przywioz ;) jesli chodzi o wykonanie to jeden minus magazynek troszke "lata" bo wlożeniu w guna (na boki) mysle ze to kwestia dokrecenia czegoś jeszcze nie rozbieralem. No i delikanie ruszajaca sie kolba ale to musze sprawdzic dokladnie pewno tez gdzies jakis luz ktory da sie uzunac.

 

Jak przestrzelę ja porządnie dam znać i opisze co i jak. podroofka

Link to post
Share on other sites

no to postrzelalem strzela dosc mocno i nawet celnie ale dopiero na 0,2 na 0,12 niesie dalej ale kulki nosi ze szok powyzej 15 m, ogolnie fajnie sie strzela z dystansu 20 metrow z 15 metrow trafilem pudelko od zapalek (moze i ktos uzna za cud ale trafilem) z 25 metrow spoko w A4 nawet niezle choc trzeba sie pobawic baxem, przy 30 m mozna trafic w czlowieka i strzal jest wyczuwalny, natomiast wiekszych odleglosci nie probowalem niestety dotad tylko strzelalem w porach wieczornych wiec pow 30 m gucio widac, ogolnie powiem tak fajny karabinek na srednie krotkie dystanse.

 

p.s. oki sprawdzona na 2 strzelankach nawet AEG-owcy byli zdziwieni jak to cudo strzela kulki 0,2 CG lub KJW nosi pieknie i celnie do 30-35 metrow vide avatarek, uzywam kolimatorka (norkonia mady in germany) wiec celność naprawde jest swietna, a do CQB - R E W E L A C J A !! he he to jest naprawde dobry spring w niezlej cenie - zastanawiam sie nad 2 M4 CG ;)

 

Polecam wszystkim

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Co do awaryjności to powiem szczerze nic mi sie jeszczenie wydarzyło gun dziala pięknie fakt Bax System niestety cały czas na bierząco do regulowania, bylem z moim Kitty juz na 6 strzelankach przezył różne warunki i dalej strzela i jest niezawodny, wysiadalay AEG-i , i inne springi mój chwalić Boga nie, jedyny feler kruchość niektórych elementów i brak na Military.pl podzespołów (pękła mi muszka - pan z serwisu "rozłożył ręce" mówiąc że do tego nie ma podzespołów) - Ogólnie nie narzekam a wręcz pochwale do CQB to wymarzony gun

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ja powiem tyle - kupilem i sprzedalem w ciagu tygodnia :/

 

BAX jest tak straszny, ze ustawienie go na ideal graniczy z cudem (nawet jak ci sie to uda, to i tak po wystrzelanym magu sie rozreguluje.

Do tego mag bardzo czesto nie podaje kulek.

 

Ten gun to shit totalny. Jezeli zastanawiasz sie nad jego kupnek, to lepiej poczekaj, dozbieraj i kup sobie XMa z Tm, bedziesz zadowolony w 100%.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Witam ja też mam tą replikę i to jest najgorszy zakup związany z ASG. Ten BAX to tragedia nie dość, że nie mogę go ustawić to jeszcze jak wreszcie uda mi się to i tak zasięg ma krótszy o 8-10 m od mojej beretty HPA z CG. Mam zamiar wywalić tego Bax-a i wstawić tam normalną gumkę Hup Up i dorobić tłumik żeby zamaskował dłuższą lufę może to coś pomoże.

 

 

Proponuję zakup słownika ortograficznego. Proszę, abyś stosował polskie znaki diakrytyczne. Z interpunkcją także jesteś na bakier. / Medi.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...