Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] USR-11 [HFC]


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Soory moja wina spojrzałem i napisałem zamiast spojrzeć przeczytać napisać ale i tak ją kupie za miesiąc ( tatusiek wraca z holandii :D )vsr'ke i dorobie aluminiowy montaż 11mm lunety od wiatrówek są tańsze a nawet stukając na te 60m nie potrzeba mi lunety o powiękrzeniu 9x czy 12x mi wystarczy 7x

 

Ps co do drewna polecam czereśnie

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wczoraj doszla do mnie ta oto Vsr/Usr jak kto woli.

Wykonanie ładne plastik mily dla oka .

Przyzady celownicze wykonane poprawnie nie ma odlewow wszystko w

pelni regulowane ( gora , boki ) .

Zasieg...hmm nie wiem bo nie mierzylem.

Stock ma 260 fps lecz po maly zabiegu z naszej strony ( co wiaze sie z utrata gwarancjii ) mozemy miec 380fps ale o tym w innym temacie.

Celosc jest dobra , hop up dziala przyzwoicie ( choc na poczatku myslalem ze nie podkreca kulek , ale trzeba bylo go ''przestrzelac'' )

Ogolem dale 10/10 ale to moje zdanie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

"Chcąc (podobno) zwiększyć moc swojej repliki oraz wyciszyć odgłos wystrzału w wersjach VSR-10 Real Shock należy usunąć dwie aluminiowe blachy które są przykręcone do tłoka. W tym celu należy w pierwszej kolejności odkręcić dwie inbusowe śruby od spodu repliki aby dostaćsię do cylindra. Po odkręceniu tych śrub należy złapać lufę i ociągnąć ją do góry trzymając w przedniej części. Tym sposbem oddzielamy lufę razem z mechanizmem spustowym od łoża. Kolejną rzeczą jest wydostanie cylindra który jest zaklinowany przez układ spustowy. Z boku mechanizmu spustowego znajduje się bolec który jest popychany do góry przez sprężynkę. Należy odciągnąć bolec w dół i wyciągać cylinder za rączkę przeładowania. Mamy teraz w dłoni cylinder. Z przodu cylindra znajduje się głowica tłoka. Aby ją odkręcić należy znaleźć mały otworek który zalany jest jakimś metalem. Teraz potrzebna jest wiertarka z małym wiertłem. Musimy ową dziurę rozwiercać delikatnie jednocześnie kontrolując czy głowica daje się wykręcić. UWAGA!!! W TYM MOMENCIE JESTEŚMY LŻEJSI O GWARANCJĘ!!!

Otwór wystarczy przewiercić na grubość ok 2 mm i należy uważać aby nie przewiercić głowicy tłoka.

Do odkręcenia głowicy używamy klucza do rur lub czegokolwiek co zapewnia nam dobry chwyt i jest względnie długie aby zapewnić dobre przekazanie siły na głowicę. Kombinerki mogą być za krótkie.

Jak ktoś chce niech używa szmatki aby nie porysować głowicy. Łapiemy za ścianki głowicy lub za wylot głowicy lecz wtedy należy uważać ze ściskiem aby nie zniekształcić wylotu. Kiedy już odkręcimy głowicę naszym oczom ukazuje się tłok z dwoma aluminowymi łupkami.

 

 

 

Cztery śruby i blachy zdejmujemy z tłoka. Po zdjęciu złomu wkręcamy śrubki na miejsce (sam nie wiem po co, ja tak zrobiłem) i skręcamy nasz pogwarancyjny sprzęt do kupy. A dalej to już róbta co chceta."

 

to jest to ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a propo wyciagania ciezarkow z tloka

 

u mnie cylinder byl chyba zle zlozony,

gdyz ten bolec ktory trzeba bylo przewiercic by odkrecic glowice cylindra

u mnie wystawal na pare mm wiec nie moglem wyciagnac cylindra ciagnac za raczke przeladowania.

Musialem odkrecic lufe i raczke by cylinder wyciagnac od przodu,

a ten bolec wyciagnalem po prostu kombinerkami bez zadnego wiercenia.

pozniej odkrecilem obciazenie i poskrecalem w kupe.

 

EFEKT -> wczesniej na czarne plyty esperanza potrzebowalem 4-5 strzalow zeby ja przebic takie sa twarde a teraz po pierwszym strzale moc wzrosla na tyle ze polowa plytki odpadla :P

na razie nie mam puszki pod reka bo nie lubie pic w domu ani na dworze ale jak dorwe to zobacze co robi z puszka :)

 

pozdrawiam

Bocan.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...