Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] USR-11 [HFC]


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

zamowilem usr na asgshop.pl i bylem mile zaskoczony gdy wlasciciel napisal mi ze do kazdej vsr dodaja dystanser bo w stocku nie posiada.

 

[ Dodano: 23.04.2006, 16:06 ]

Ja u siebie pin blokujacy odkrecenie glowicy cylindra po prostu wyjalem palcami :>

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Dystanser można od biedy zrobić z izolacji od kabla, ktoś pytał o "test puszki" po wyciągnięciu ciężarków. Jednym strzałem przebija puszkę na wylot a w drugiej ustawionej za pierwszą robi duże wgniecenie. Nie wiem czy tak jest we wszystkich ale u mnie uszczelka tłoka była nieszczelna, musiałem pod nią nawinąc trochę nitki aby lepiej dociskała do ścianek cylindra.

 

Pozdrawiam Soldat

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Oprócz zwiększenia fps, prawdopodobnie zauważysz wrost głośności guna - airbrake wyhamowuje tłok, przy jego skróceniu głowica tłoka z większą siłą uderza w głowicę cylindra. I nie tylko tłoki Laylaxa mają airbrake...

 

 

 

Vimes - można to zrobić także w VSR-10 Real Shock, z tymże będzie to chyba nieco bardziej czasochłonne ze względu na nierozbieralny cylinder.

 

Poniżej link do niezłego poradnika. Jest po angielsku, ale nie wymaga zbyt wysokiego poziomu znajomości języka. No i zdjęcia wiele tłumaczą.

 

http://groups.google.com/group/asgar/web/disassembly-guides

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...