Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] "Jasień w Ogniu" - wrażenia po imprezie


Recommended Posts

tak na prawde w trakcie imprezy, ale co tam :)

 

Bylo na prawde super... tak na oko pojawilo sie 80-90 osob... i byla grochowka :D

 

Niestety ilosc osob spowodowala taki chaos, ze organizatorom nie udalo sie przeprowadzic calego scenariusza LARP :( po dwoch skonczylo sie zwyklych nawalankach :(

 

Gralo sie fanie, moja klamka przeszla chrzest bojowy i sie sprawdzila w 100% :D (a jakze moglo byc inaczej)... pare osob nanosilo sie na wlasnych barkach VIPa :) ale nie powiem, slodki ciezar :D... z tym ze w koncu ja (VIPa) nam ubili :(

 

Zaraz idziemy "na miasto" poczytac gdanska literature, a rano drugi dzien bitewnych zmagan :)

 

PS Mina przeciwnika ktory widzac naprzeciw pistolet zostaje nagle zasypany ogniem ciaglym jest niezapomniana :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W imieniu organizatorów, czyli Padre, Giersika, Avesa oraz moim własnym serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym na te manewry. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze, że na jutrzejszym strzelaniu pojawicie się jeszcze w podobnej liczbie oraz że nasze dziwne pomysły nie wydały się Wam zbyt frustrujące.

 

Bardzo miło było Was poznać i uważam, że już choćby dlatego warto było te manewry zorganizować.

 

Do zobaczenia

 

Kret

 

PS. A teraz jadę pod Szwejka i jużdziś w nocy nie będę nic pisał.

Link to post
Share on other sites
A co ma piernik(Glock) do wiatraka ( Jasien) ?????????

 

:?

 

PS Mina przeciwnika ktory widzac naprzeciw pistolet zostaje nagle zasypany ogniem ciaglym jest niezapomniana

 

No wiesz może się myle ale tu była mowa o bodajrze Glocku 18 :roll:

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Ech... gdyby nie to, ze chlopaki mieli w planach zostac jeszcze na niedziele to bym sie zjawil, a ja po prostu juz mialem b. wazne plany.... :( No coz, bedzie okazja poznac sie na innych zlotach/manewrach. Jeszcze sobie poszczelamy :D

Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem z Jasienia do domu!

Ze swojej strony pragnę gorąco podziękować organizatorom za wysiłek włożony w zorganizowanie i przeprowadzenie tej imprezy!

 

Było na prawdę cool :) !!! Wystrzelałem 2 tysiące kulek, "zabiłem" chyba 17 ludzia, zgubiłem 1 SD Handguard PIN :).

 

No i czekam na zdjęcia :)

Pozdrawiam

Czarek

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia jak zdjęcia... ale filmy...

 

Czaras, dlaczego osłaniając Sylwię własnym ciałem nie upadłeś??? Wiesz, jak to zepsuło klimat tego filmu, kóry kręciłem... a tak fajnie to wyglądało... :-)

 

"Domowe przedszkole" w wykonaniu Chóru ASG jest w dwóch wersjach - marszowej i spoczynkowej :-)

 

A jeszcze najlepsza scena - gra tylko gazówkami i sprężynami pod koniec spotkania, zdobywanie budynku. Wchodzę przez okno, widzę kolegów czyszczących sąsiednie pomieszczenia, wołam "czysto!" i w tym momencie dostaję w splot ramienny (prawy) z pomieszczenia obok, ląduję na gruzie. Na to uformowała się cała ekipa, ruszyła do szturmu na ostatnie pomieszczenie poprawnym dwuszeregiem, wpadli i wymordowali na kulki jednego czy dwóch pozostałych przy życiu obrońców.

 

Było ich tak wielu, że w chwili gdy piątka rozwinęła się, czyszcząc pomieszczenie, z tyłu chamsko napierała następna czwórka tłocząc się jak dzieci przy wchodzeniu do klasy, trzymając pistolety w górze i wołając "Ej, dajcie mi też strzelić!"...

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Krecie, Giersiku, Aves'ie Padre...wielce serdeczne dzięki. Żal wielki, że to nie ponownie piątek, ale czasu cofnąć się nie da...Było rewelacyjnie pod każdym względem.

 

Odczuwam tylko jeden niedosyt, a mianowicie ten, że nadal nie poznałem wielu osób. Wciąż część maniaków to tylko ksywka internetowa nie kojarzona z twarzą. A przecież spotkania mają służyć, jak mi się wydaje, nie tylko temu, by powymieniać kulki, ale także by mieć obraz konkretnej osoby po drugiej stronie kabla, gdy zasiada się przed monitorem.

 

Sądzę, że nie bez sensu byłoby w przyszłości odczytywać listę obecnych.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki...

 

Oby do rychłego, kolejnego spotkania (na kulki :D )

Wit

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Własnie się dowlokłem do katowic z Jasienia :D ,

Chociaż byłem tylko jeden dzień, to spokojnie mogę stwierdzićm, że impreza była naprawde udana. Życzę wam Padre, Avesie, Giersiku i Krecie więcej tak dobrze zorganizowanych manewrów :wink:

Bawiłem się świetnie, zresztą chyba wszyscy o czym świadczyła ilosc kulek leżących dookoło.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Qrcze, przestaje sledzic ten temat :P Juz zaluje, ze nie moglem przyjechac, a jeszcze mam czytac jak tam bylo fantastycznie :P Jakbym nie wiedzial :D Hehe, nastepnym razem postaram sie nie nawalic. No chyba, ze akurat mi wymysla sesje, ale watpie ;)

Link to post
Share on other sites

Torun takze dolacza sie do podziekowan za zorganizowanie przepieknej strzelanki :-) i wieczoru kawałów :D

Foty wrzuce na jakiegos ftp prawdopodobnie jutro :mrgreen:

 

Darth_Worm ktos chyba z Ogura znalazl w niedziele twojego low-capa i sie chwalil, wiec zapytaj Bloba.

Link to post
Share on other sites

A teraz proszę o wybaczenie, gdyż to powinienem był napisać na początku.

 

Serdecznie dzięki dla SODS i wszystkich kolesi z Gdańska (nie wszystkich niestety znam z imienia), którzy przygotowali cały teren - worki z piaskiem, ogrodzenia i stójki to była ich robota. Chłopaki, pokazaliście klasę i respect dla Was wszystkich bo byliście jedną z najkarniejszych ekip w grze. O taktyce się nie wypowiem, bo niestety za mało się w ogóle strzelałem. Mam nadzieję, że do zobaczenia w lecie, gdzie za mój nietaktowny brak pamięci wlepicie mi w dupę kilka kulek.

 

Co do klimatów LARPa, to przyznaję się do kilku błędów, które popełniłem, natury organizacyjnej. Naprawię to następnym razem, bo na tych błędach się nauczyłem. I nie martwcie się, to nie jest kwestia niełapania klimatu LARPa. Łapaliście go wszyscy. A najładniej ranna była Sylwia :-)

 

Jeszcze raz dziękuję i wracamy do knowań na przyszłość.

 

Pozdrawiam

 

Kret

 

PS. Ale nie liczcie, że następnym razem będzie podobnie... :wink:

Link to post
Share on other sites

Było ZAJ!!! Wielkie dzięki organizatorom za świetna zabawę!!!

Foka - podzielam opinie o 18-ce. Jak naparzalismy tylko gaziakami, to ktoś do mnie krzyczał: "Miało nie być elektryków!!!... :D . Tactical i Beretty z TM nie chodziły, a nasze Glocki....

Świetne miejsce, mój samochód zakochał się w dróżkach dojazdowych, a ja w terenie leśnym!!! Ale tam, żem ciał pozostawiał, nie Iwan?

Naprawdę świetnie!!!!

Jedyny zgrzyt, niezależny od organizatorów, to Robocopy vel T1000. Problem trzebaby było jakoś rozwiązać, bo powoli ginie sens fair-play.

 

Pozdrawiam

 

PS. szczególnie miło wspominam strzał prosto w pysk z shotguna i trzy trafienia w tzw. jaja.

PS2. Wszystko miło wspominam!

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

To ja się przyłacze do Dartha,

 

Jeżeli ktoś w okolicach parkingu znalazł stopke od kolby AK, to byłbym baaaaaaaardzo wdzięczny. Bo kurde balans, zdaje się, że straciłem ją :cry:

 

pozdrawiam

kapral

 

PS. Darth, cholera, jechaliśmy w tym samym pociągu, i w tym samym wagonie :lol:

 

PS 2. Stopko od kolby, WRÓĆ!!!!

Link to post
Share on other sites
Świetne miejsce, mój samochód zakochał się w dróżkach dojazdowych
a mój się zakopał... hmmm.... a raczej zrobił głośne "glup, blup blup" i tak mu się błotkowata kałuża spodobała, że już nie chciał z niej wyleźć...

JA CHCĘ JEEP-a :!: :!: :!:

ale przyznaję.... pasacik jest kochaniutki :D i w końcu dał się jakoś ubłagać (z małą pomocą innego autka), a po wizycie w myjni nawet wyglądał jak człowiek... eeee... jak samochód :lol:

 

Zlot był naprawdę.... ech!.... brak mi słów!

Miło było poznać tyle fajnych osób i z tyloma wreszcie porozmawiać na żywo. Mam tylko małą proźbę: może rzeczywiście warto pomyśleć o jakiejkolwiek formie identyfikatorów (duży plus i podziękowania dla tych, którzy mieli :D ).... wierzę, że mnie rozpozna wiele osób, ale ja mogę mieć duże trudności z kojarzeniem tylu twarzy. Już teraz myli mi się z kim rozmawiałam :(

Dołączam się do podziękowań dla organizatorów: za świetną zabawę, pomoc w poruszaniu się po mieście, SUPER hotel (jestem pod wrażeniem!) i ogólnie za wszystko!

 

a wszystkim: do zobaczenia NEXT TIME.....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No ja z swojej strony dodam, ze mimo duzej ilosci ludzi bylo niezle.

Szkoda tylko ze nie przyjal sie system trafionych lokacji, czyli nie kazde trafienie zabija... bo klimat jak wsrod serii strzalow slychac wolanie o pomoc, o medyka, ludzie z ranami postrzlowymi nogi tarzajacy sie na ziemi... to jest klimat, przy takiej ilosci ludzi naprawde by to moglo by niezle wygladac.

Druga rzecz ktora mi sie rzucila w oczy juz po pierwszym strzelaniu, to jak juz ktos wyzej wspominal, czesc ludzi miala wlaczona opcje GOD MODE (niesmiertelnosc) ... denerwujaca sprawa.

Organizatorow chwalic nie bede bo wpadna w samouwielbienie jeszcze, a ich glaskanie na za tydzien zostawie : )

Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś w okolicach parkingu znalazł stopke od kolby AK, to byłbym baaaaaaaardzo wdzięczny. Bo kurde balans, zdaje się, że straciłem ją :cry:

 

PS 2. Stopko od kolby, WRÓĆ!!!!

hmm... ktos znalazl i ja ja mam...

z tym ze AFAIK znaleziono ja w okolicy domku i wiem rowniez ze Ksiezniczka nie ma stopki od AK... i czyja to jest? byla podpisana? :P

Link to post
Share on other sites
może rzeczywiście warto pomyśleć o jakiejkolwiek formie identyfikatorów (duży plus i podziękowania dla tych, którzy mieli :D )....

cha! i tu sie sprawdzaja tasmy z nazwiskiem czy ksywka na mundur :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...