Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 firmy Boyi


Recommended Posts

link http://allegro.pl/show_item.php?item=73516271

 

Czy ktos z was go mial? Jak sie sprawuje po dluzszym okresie czasu?

Osobiscie strzelalem prawodpodobnie z tej broni, u kuzyna. Mowie prawdopodobnie poniewaz nie widzialem pudelka ale rozpoznalem po tej charakterystycznej baterii. Zasieg wynosil okolo 20m , moze nawet 25m (celny oczywiscie - kulka opadala pozniej przez jakies 5m )

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś jakoś nie chce mi się wierzyć w te dane, zwłaszcza, że widziałem to cudo :lol: w akcji, jak na moje oko to zasięg wynosi ok. 10-15m, po czym kulka opada, a co do celności, to już lepiej wziąść kulki w garść i rzucić w przeciwnika na pewno zrobisz to celniej niż przy pomocy tej repliki. A i jeszcze jedno, w sobotę gościowi bateria padła zanim jeszcze zaczął strzelać, nie wiem czy to jego wina czy baterii.

 

No cóż, ale czego się spodziewać po replice tej klasy.

Link to post
Share on other sites
w czlowieka z 20 m trafisz tylko tyle ze z kulkami to mozna matrix robic :D

No właśnie, celność nie była taka zła? Mając takiego guna na przeciw siebie o jakieś 20m, stałem sobie bezczelnie i kulki nie dolatywały, jak gość podniósł lufę to wtedy zacząłem tańczyć :D .

 

BTW, czy twój kuzynek nie kupił może ostatnio francuskiego munduru?? :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam tą repliklę... Taka ona tam sobie... Lufa alu 10 cm... zasięg ma niewielki na kulkach 0.12 g. Wystarczy, że zamontowałem lufę 19 cm, dałem kulki 0.2 g, prowizorycznego hopsiupa i śmiga daleko i mocno. Z okna z trzeciego piętra strzeliłem do kumpla, który stał 15 metrów od bloku... Trafiłem 4 rzay na 5 :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam takiego guna i wg mnie sprawuje się nieźle, jak na swoją cenę. Co prawda kulki 0.12 po jakimś czasie lecą ostro do góry, więc na dalsze dystanse celność jest słaba, ale podobno kulki 0.2 sa do niego lepsze. Bateria wytrzymuje mi ok. 6h na mrozie, więc chyba nie jest tragicznie. Za taką cenę (ok. 150 PLN na www.airsoftguns.pl) myślę, że warto.

Link to post
Share on other sites
Za taką cenę (ok. 150 PLN na www.airsoftguns.pl) myślę, że warto.

 

Jasne, że warto. Jeżeli ktoś jest elektrykiem, zna się na na wieelu innych rzeczach, to tak jak pisałem w temacie "elektryki z allegro..." to za 150 zł warto kupić tego guna nawet dla samej przyjemności tunningu. Mam go już miesiąc, i jeszcze mi się nie roawalił :lol:. To sukces... A p0lek,

jak chcesz, to możemy się powymieniać doświadczeniami co do tej replliki.

Link to post
Share on other sites

Nie ma czego się bać. Rozkręcasz i :

*Jest cały gearbox(nie rozleci się, bo ma oddzielną obudowę)

*komora z lufą. Można ją uszczelnić. Rozłóż ją(składa się z 2 plastików) i do tego co jest w środku przyklej na stałe uszczelkę. Uważaj przy sklejaniu, aby po złożeniu komory ponownie, ten "wypierdek"od "hop-up'a" był na górze.

*Lufa wg moich obliczeń jest za krótka o 3 cm tj. Ma mieć 13cm. Wierz mi, nawet przedłóżenie o 3 cm poprawi celność i zasięg. Poszukaj lufy w Castoramie lub innych budowlanych.

*Nie radzę opierać tuningu na gearboxie. Jak chcesz, to wstw sprężynę 130% i opowiesz mi potem, jak ładnie zębatki wylatywały prezez lufę :lol:. Ja skupiłem się na komorze i lufie.

Tobie dali pewnie, tak jak mi, jako gratis kulki bezszwowe DE. Są dobre do strzelania w piwnicy, domu czy innych miejscach pozbawionych wiatru na odległość do 10-15m. Na powietrzu znosi je po 5 m. Radzę zaopatrzyć się w kulki 0.2 g.

W razie pytań-wal śmiało:D.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam taką replike sprawdza się bardzo dobrze miałem na początku problem z dolną szyna R.I.S ale od czego jest Kropelka :D i tak to tylko 5 minut roboty poza tym wszystko jest ok moim zdaniem warta była replika tych pieniędzy

Link to post
Share on other sites
Mam taką replike sprawdza się bardzo dobrze miałem na początku problem z dolną szyna R.I.S ale od czego jest Kropelka

 

Skąd ja to znam... Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie chłodnica złożona była tak: Większa część na górze, mniejsza na dole. Zauważyłem, że jak założy się podchwyt to cała dolna część chłodnicy giba się jak... Należy wykonać prosty manewr polegalący na zamienianiu elementów: Większa część chłodnicy na dól, mniejsza na górę.

Mieszkasz niedaleko mnie :D. Wpadnij czasem na strzelankę. Mamy w końcu taki sam sprzęt... 8). Ja kiedyś do Łomży rowerem jeżdziłem :twisted: poważnie...

Link to post
Share on other sites

Polecam malowanie repliki. Za jakiś czas jak będę miał dostęp do cyfrówki dam fotki.Mogę zrobić kamerką internetową, ale to nie ma sensu... Wyszło ciekawie. Później opiszę dokładnie co i jak...

Co do tunningu to KONIECZNIE wymiana lufy - bo siedzi o 6 cm za krótka i o śr. 6.45 :F. Warto też podłożyć 3-4 mm podkładki pod sprężynę w gb. Niby tak niewiele, ale duuużo daje. Ja zrobiłem to za pomocą pinezek - szpulek.

Link to post
Share on other sites

Wiem, przeciaż tam pisałem :wink:. Nie wytrzymam. Muszę się pochwalić. Narazie dam kiepskie foty z kamerki intarnetowej. Postaram się skombinować cyfrę.

1) http://img419.imageshack.us/my.php?image=snap21qv.png - Body i bardzo kiepsko widoczne napisy semi, safe i auto. Wykonane z modelarską precyzją. Jak? - napiszę potem kiedy będą lepsze foty.

2) http://img316.imageshack.us/my.php?image=snap16ie.png - Zielonkawo stalowa chłodnica.

3) http://img450.imageshack.us/my.php?image=snap100lu.png - Ogólny widok całości.

4) http://img221.imageshack.us/my.php?image=snap97js.png - Przednia część body.

Ktoś na forum pisał, że pędzlem nie da się pomalować repliki. Ja pomalowałem w ten sposób 27 modeli samolotów, to mam wprawę. Dla mnie replika to trochę większy samolot :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...