Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,

Posiadam replikę DMR od Novritch i chciałbym zaopatrzyć się jeszcze w pistolet. Z racji, że magazynki od ssx303 są kompatybilne z innymi pistoletami non blow back green gas jak mk23 Stti czy TM oraz innych, też rozważałem zakup np TM MK23 albo SSX23 jednak wydaje mi się, że większą frajdę ze strzelania będę miał przy replice z blow back'iem.

Dlatego co możecie polecić, budżet nie jest zbyt ważny, mogę i wydać 800zł. Chciałbym ją również używać jako główna broń cqb i z racji, że będę korzystał z broni typu DMR/Bolt Action to będę pewnie korzystał z pistoletu więcej

Link to post
Share on other sites

Do lasu polecę wyłącznie mk23 - zasięg, precyzja, praktycznie bezgłośny.
Do cqb się niestety nie nadaje, głównie przez "powolny" spust. Celowałbym w coś z full auto - AA AAP01 w wersji budżetowej, G18C TM w wersji na bogato. Skoro budżet to nie problem, to może mk23 STTI + AAP01? Zmieścisz się w tych 8 stówkach nawet z drobnym tuningiem mk23

Sam użytkuję combo SSG10 + MK23 TM, zeszłej jesieni zakupiłem właśnie SSX303 + AAP01, tylko czekam aż się cieplej zrobi.

Link to post
Share on other sites

Ja bym szedł w jakąś dobrą hi -capę /m9 , może Glock ( opcjonalnie aap01) . Do cqb mam m92L we full/semiauto , do lasu Desert Eagle WE L6 ( poza karabinami oczywiście) z uwagi na 360-380fps w stocku . Sprawdzi się na małe dystanse też pompka cymy ;) ale to nie gaziak . 

Link to post
Share on other sites

Jesli kupowac mk23 to jakiej firmy? Wiem ze TM to wysoka polka, niezawodna, ale czy np. STTI mocno odbiega? A co powiecie o mk23 w wydaniu przez Novritscha?

Jesli chodzi o Glock 18C rowniez na jaka firme zwrocic uwage

Edited by Hodo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...