Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BAX SYSTEM M4A1 [CG]


Recommended Posts

Siema wszystkim. Mam problem z baxem w mojej m4... na nic nie reaguje... jak ja dostalem to zaczalem nim krecic to w lewo to w prawo dosc duzo... ;/ raczej zrobilem zle... chociaz niewiem... zasieg m4 wynosi na kulkach 0.2 chyba 15 m i raz leci dalej raz krocej (czyli 5m) ... Jezeli ktos wie co z tym zrobic bardzo prosze o pomoc !! Piszcie !!

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie ładuje kulek to może ten BAX, cholera go wie, co to konrektnie jest :wink: jest za bardzo przykręcony. Albo masz wyrobioną sprężynkę w magazynku... Jeśli replika to nówka, to BAXik może być smarem zalany i tyle - należy przestrzelać.

Link to post
Share on other sites
no tak ale juz krecilem we wszystkie mozliwe strony i ciagle nic :/ on na nic totalnie nie reaguj ;/ a pozatym nie laduje kulek ... musze ja przewrocic do gory nogami zeby zaladowala... nawet jak krece ile wlezie ;/

ja po kazdej strzelance rozkrecam maga i sobie go czyszcze zeby mnei nie zawiodl na strzelance ,bo mialem problemy z nim zanim zaczalem to robic ,radze zrobic to samo ,naprawde konstrukcja nie jest trudna i poradzic sobie z nia nawet ajersoftowiec ktory ma dwie lewe rece.Co do BAXu ,to nie mam pojecia ,jak replika kupowana na military.pl to odsylaj bo masz roczna gwarancje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...