Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przeglądajac oferty sklepów przypadkiem się natknąłem na to:

http://www.airsoftguns.pl/?v=216&

Szukam broni bocznej, od zawsze jestem zakochany w beretce 93r i zawsze mnie przerazała cena repliki KSC.

Tak więc pytam: ktoś może cos o niej powiedziec?

Zasięg? Celność?

Jak bardzo w porównaniu do innych gazów jest nieekonomiczna?

Ogólnie warta swojej ceny?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Chmm zasięg ok 20m ?? czy to to ma hop-up? bo coś mi tu pachnie jego brakiem :? albo ma wybitnie mała moc... której oczywiście nie podano. http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=17 niby tu podano 280 fpsów ale czy to tak aż przekłada się na zasięg? W airsoftguns zazwyczaj zawyżają zasięg. Nie wiem co o tym myśleć. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Napisałem maila do taiwangunu. Czekam na odpowiedz.

 

 

I odpowiedz:

witam,

 

Trudno nam to stwierdzić ponieważ nie posiadamy replik KSC jak również

nikt w krakowie co chodzi sie strzelać na poligon nie posiada beretty, i

niestety w tej chwili nie możemy porównać.

 

Niestety nic nowego nie wnosi :/

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ja juz posiadam ten pistolet.W sklepie strzelal na ok 20m dosc celnie,jest regulacja HOP UP. Dzis na strzelance przy temp ok -4 C wystrzelilem jeden magazynek, kulki lecialy na 30-35m ,ale czasem jakas poleciala na 12m..lub podkrecilo ja tak ze szla na wysokosci 5m... Przy zaladowaniu nastepnego magazynka i oddaniu 1 strzal..uslyszalem SSSYYYKKK!!, no i po zabawie :cry: .Dobrze ze mialem sprezyne. W domu,gdy polezala z 20minut wszystko wrocilo do normy...ale w domu sie nie bede tym bawil. :x W nastepnym tygodniu napisze cos wiecej.Pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ja posiadam a raczej moj brat bedzie posiadac jak mu ja dam. ale testowalem ja na serii 3 kulkowej i na pojedynczym

to napisze tylko tyle. jesli ktos jest taki sprawny ze utrzyma ten pistolet bez przednej raczki strzelajac seria to prosze ja odczepic.

 

dotego dodajmy ze fakt faktem niezle kopie.

Link to post
Share on other sites

zakupilem w boju jeszcze nie testowalem ale na 30-35m na singlu skupienie dobre na auto jeszcze nie zdarzylem przetestowac na wiekszej odleglosci co do auto moge powiedziec ze szybko pluje

 

[ Dodano: Sro Lut 01, 2006 5:13 pm ]

jesli chodzi o auto to rozrzut jest wiekszy ale na odleglosc 35m w cel wielkosci okolo 15cm na 10cm da sie strafic wszystkimi 3 kulkami moze i nawet mniejszy

Link to post
Share on other sites
Cóż- zamierzam ją sobie kupić do kolekcji dwie sztuki i przerobić na model z Equilibrium :twisted:  Tak żeby dla ozdoby, na ścianie wisiały:D Tamte rączki z przodu nie miały (podobnie jak te z underworld- pomijając oczywiście fakt że to nie były 93R tylko zwykle M9...)

 

Wybaczcie mi OT, ale dla sprostowania :

 

W Equilibrium raczej nie było 93R tylko przerobiona M92FS

Wyczytane na forum Equilibrium, więc nie bić jak się pomyle.

A swoją drogą to kiedyś jakaś firma produkowała repliki o nazwie M92FS Gramatton Cleric...

Link to post
Share on other sites

Najlepiej gdyby ktorys z uzytkownikow napisal konkretna recenzje w jednym poscie (zaloze sie, ze wiele osob byloby wdziecznych, w tym ja) zawierajaca informacje o osiagach, zuzyciu gazu, wykonaniu, metalowych elementach, roznych testach (puszki, kartonu, itd),...

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...