Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biodrowa jest niewygodna gdy nosisz kamizelkę :|

 

A co do kabury, którą therhplus pokazałeś. To są dwie wersje: mała/średnia i średnia/duża.

 

Napisz maila do tego kolesia i zapytaj, czy to jest ta większa czy mniejsza. Bo mniejsza NAPEWNO nie pasuje. (Przymierzałem obie).

Link to post
Share on other sites

Dopasowanie do uda to małe piwo, choć szczerze mówiąc też wolę kabury biodrowe. Pytam natomiast rozmiar kabury... Czy replika kontraktowej "Bianchi" się nadaje do "dziewięć-trójki"? A jeśli chodzi o udowe to czy nabyć taką do średnich pistoletów (jak hmm... beretta 92) a może do dużych (np. Desert Eagle)?

Link to post
Share on other sites

Ja mam kabure Strike Systems z MG na "średni/mały" pistolet. Nosiłem w niej sprężynke M92, Colta jedenastke, a teraz nosze w niej 93rc. Nie czuje żadnego dyskomfortu że jest za mała czy coś. Fotki Beretty 93rc w tej kaburze zamieściłem na pierwszysch stronicach topika tego.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Na poczatku hu dzialal bardzo ladnie i kulki 0,2g lecialy w niebo, ale po pownym czasie zauwazylem spadek zasiegu. Myslalem ze sie gumka nasmarowala, ale po wytarciu do sucha daje bylo to samo. Po maxymalnym podkreceniu hu 0,2 leca prosto, a moze nawet lekkim lobem. Wykrecilem calkiem srubke i 0,2 leci dalej tak samo :? . Mial ktos taki problem ? Gwarancji juz nie mam :|

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Mam mały problem. Otóż, rozwaliła mi się sprężynka od spustu. Czy ktoś wie, gdzie i za ile można zdobyć nową, ew. czym ją zastąpić :?: Byłbym też wdzięczny za dokładny opis co rozkręcić, żeby dostać się do rzeczonej sprężynki :P

 

EDIT: Już nieaktualne.

 

Mam za to drugie pytanko. Czy przy temperaturze 8-10 stopni i dużej wilgotności syfon z gazu UltrAir zielonego to rzecz normalna :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

sprężyna w magazynku jest za słaba (w magu jest mechaizm za to odpowiedzialny-ten kawałek plastiku nad sprężyną co podaje kulki ma wypustkę, która przesuwa do góry dźwignię od blokady zamka, tak mi się wydaje ) możesz to sprawdzić w ten sposób że odciągasz zamek i trzymasz, mag siedzi w gnieździe, dalej naciskasz dźwignię zwalniacza zamka i sprawdzasz czy w magazynku ten kawałek plastiku co podaje kulki przesuwa się w dół wraz z dźwignią kiedy ją naciskasz-wtedy będziesz miał pewność że to ten mechanizm jest za to odpowiedzialny(musiałbyś wyjąć sprężynę i wsadzić między ten plastik a sprężynę 1-2 kulki lub poprostu rozciągasz nieco sprężynę, powinno wystarczyć)

Link to post
Share on other sites

moze ktos zeskanowac instrukcję tej beretty? Niedawno stałem się b.szczęsliwym jej posiadaczem... ale nie otrzymalem instrukcji. Łącząc to z faktem, iż to moja pierwsza gazówka i nigdy nie napełniałem zadnego magazynka zadnego gazem, prosilbym o napisanie lub umieszczenie skana instrukcji w ANG, lub POL (iel)skim jezyku.

Z gory dziex :?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mam mały problem z moją berettą

mam już ją od ponad roku

i jak by teraz powoli traciła zasięg i siłę

czym może to być spowodowane?

najpierw myślałem że to HU się rozregulował ale z mocą mi coś nie pasowało (HU nigdy nie regulowałem bo wszystko było ok, i nawet nie wiem jak to się robi w tej broni xD, jeżlei ktoś wie to te ż prosze o info)

teraz po 15m kulka po prostu spada

blow back też jest słabiutki

co robić???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...