Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na tej styropianowej wytłoczce napis "OMEGA INDUSTRIES CO" widnieje. Tak więc racje ma obywatel Cromat. Zamieszanie jest troche z tymi firmami wszystkimi, wszyscy firmują wyroby innych, hehe. Sie okaże jeszcze że ta Omega to polska firma jakaś do Kulczyka należąca :wink:

 

Pozdrowiszony

Link to post
Share on other sites

ja mam pytanie: ma ktos zbedną :D sprezynke ta na osi jezyka spustowego? ta co "odbija " spust :/ bo mi sie złamała :( Taka albo podobna pasujaca bym kupil... tylko za ilee? przekopalem całą chałpę i nie znalazlem :D wiec jesli ktos trafi na taka to niech sproboje czy pasuje ta sprezynka i sie do mnie odezwia. Z góry dzieki!!!

Link to post
Share on other sites

cyku mieć na składzie pistolet nie oznacza mieć do niego części :ściana:

 

radze zajrzeć do asgshopu pamiętam, że oni mieli sprężynki do spustów

(czy do stti będzie pasować to nie wiem, ale zawsze można sprawdzić.)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

dołoże coś od siebie, nie wiem czy ktoś to pisał czy nie:

co do tej berty to ma zasadniczą wadę, bez adapteru i propanu nie podjeżdżaj, sprężyna napinająca spust jest krucha, na auto po 30 kulkach robi sie z gnata lodowiec, przy auto jej celnośc jest wieksza od groszka wystrzelonego z słomki a tak ogólnie ma to coś, jest kawał krowy którą trzymając czujesz się świetnie :P Fakt że tym ciężko trafić w cel odddalony o 30 metrów strzelając seriami ale tak jak móiłem ma to coś w sobie. Przednia rączka nie jest paskudna tylko z tego co widziałem to ktoś o mniejszych gabarytach ma problemy z trzymaniem tego. Nie jest moża ciężka ale jak idziesz minutę tzrymając rękę nacelowaną na okna potrafią łapy opaść. OVER.

Link to post
Share on other sites

Ravic, tak to są dwa te same pistolety. Tylko taniemilitaria mają go jak na razie taniej.

 

A co do celności itd. Ja tego pistoletu używam jako broni bocznej i jestem z niego zadowolony. Tym bardziej, że nie chce gazówki z 500fpsami, bo chociaż teraz jestem pewien, że nikomu krzywdy nie zrobię jak za blisko stanie :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mineło już trochę czasu od kiedy ta betka była hitem.

czy komuś się coś popsuło (tak na poważnie, a nie takie rzeczy jak nieprzesmarowanie)?

czy po dłuższym używaniu nadal chwalicie tego guna?

czy może ktoś z was wybrałby jednak coś innego?

 

szukałem berety, no i prosze: a tu za 2 stówy taka perełka.

 

aha, jeszcze jedno pytanie: czy po ewentualnych przeróbkach możnaby zamontować te okładziny:

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=58

Link to post
Share on other sites

Gdybym miał wybierać drugi raz, kupiłbym ją bez wachania.

Sprzedałem ją jakiś czas temu i drugiemu wlaścicielowi służy bez zarzutu.

Jedyne czego wymaga to naprawde dbałości o nią, częstego czyszczenia i smarowania.

 

stosunek cena/jakość to moim zdaniem 10 na 8, a to ze względu na problem z kiepskimi sprężynami- spustową i zatrzasku zamka. Ja osobiscie nie miałem awarii z nimi związanej, ale na forum było kilku takich użytkowników.

 

Polak potrafi, po zabawie z pilnikiem bądz jakąś piłką powinny dać się zamontować. No i będzie wyglądać cacy :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...