Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie szanowne grono :)

 

Mam pytanie do reszty uzytkowników tejze beretty. Czy po dłuższym uzytkownaiu mieliście wrażenie że magazynek stał się jakby "mniej pojemny"? Tzn. mam wrażenie że wchodzi do niego mniej gazu. gdyż w normalnej temp. Magazynek wystrzleiwuje około 29 strzałów, biorąc pod uwagę żę magazynek TM w tej broni wystarcza na 50 strzałów. Miałem gwarancyjnie w magu HFC wymieniany dolny zawór, gdyż miałem podejrzenie, że to on "wpuszcza" za mało gazu, jednak po wymianie go było coprawda lepiej, jednak nieiwele.

 

Czy spotkaliście się z podobnym problemem? może w innych gaziakach?

 

(szczerze mówiąc ten magazynek wkurza mnie.,. jak bede mial wiecej pieniedzy to mam zamiar kupić mag od TM i dokupic gorna uszczelkę, magazynek od tokyo śmiga bajeczni ena tej broni (po wymianie jednej uszczelki) )

 

Serdeczni epozdrawiam i czkema na odpowiedzi :]

Link to post
Share on other sites

Serwus mazur, ja mialem taki problem z jednym magiem z trzech! sa to magi firmy HFC ale do Hi Capy! Widzialem a raczej slyszalem ze do jednego laduje sie mniej ! Ja poradzilem sobie tak zaczelemPOZDRAWIAM :luzik:

 

1) gdzie polskie znaki?

2) nie "zrub" tylko "zrób"

3) Logika wypowiedzi!! o co chodzi w zdaniu na niebiesko??

3) Zdanie na filoletowo: no proszę, trzymanie gazu w magazynkach sposobem na zwiększenie pojemności... Tzn. rozumie że magazynek się "rozpycha" w środku twoim zdaniem, tak? :roll:

Chopin

Link to post
Share on other sites

Z tym trzymaniem coraz większej ilości gazu to chyba chodziło o to, że jak się gaz trzyma w magu podczas przechowywania to gumka uszczelniająca mag (ta na dole) spełnia swą funkcję cały czas. Innymi słowy nie zwiotczeje nam guma uszczelniająca spód...

 

Mazur spróbuj wymienić dolną uszczelke... może pomoże... Albo silikonem technicznym uszczelnić...

 

Pozdrawiam

 

PS: Chopin - ja już nie mam siły do postów użytkownika edek01... w temacie o Hi Capie upominałem ale olał mnie...

Spokojnie, moderator czuwa :) Jak przegnie to się zbanuje, na razie grzecznie pacjenta ostrzegam :)

Chopin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...