Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania snajperka na CO2


Recommended Posts

hmmm wg mnie pomysł niegłupi :D wingun moc ma narawdę makabryczną [wiem :D mam :D] no i snajperka na co2 byłaby kuszącym pomysłem!

 

co do body... w sumie sam myślałem, czy by nie wsadzić tego raczej w łoże np Mausera [kolby do kupienia na allegro nawet tanio] lub Mosina...

 

no i zdecydowanie trzeba by dołożyć lufę precyzyjną ok 500mm jak na mój gust [ale mogę się mylić]

 

co do cymy 1089 hmm tak to wieje plastikiem że szkoda by mi było :P już mój Sig90 wygląda a niebo lepiej! aczkolwiek w ramach testów jako swoista baza może wyjść całkeim całkiem :D

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

może i by się dało spasować ale nie było by to już PSG-1

bo magazynka nie da rady wpasować w oryginalną rączkę

a z tą od winguna nie wyglądało by to jak PSG

 

Co do zostawiania magazynka raczej niemożliwe w moim projekcie bo w miejscu gniazda na magazynek będzie lufa

 

[ Dodano: Sob 17 Gru, 2005 ]

Oto co udało mi się zrobić

wpasowanie mechanizmu winguna do środka i malowanie

lufa narazie ma 20 cm

 

 

dscf22278kq.jpg

Link to post
Share on other sites
No musze powiedziec ze jestem pelen podziwu! Ile taki wingun wali w stocku?? jak powyzej 50m to juz wiem na co kase przeznacze :twisted: , ma to blowback?? Jak nie to jak przeladowywujesz?? Masz jakis ukryty wajchomat??

 

A wiesz, że są takie gaziaki co nie mają blow backa, a strzelają bez ręcznego przeładowywania? :D :D :D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
misha napisał:  

No musze powiedziec ze jestem pelen podziwu! Ile taki wingun wali w stocku?? jak powyzej 50m to juz wiem na co kase przeznacze  , ma to blowback?? Jak nie to jak przeladowywujesz?? Masz jakis ukryty wajchomat??  

 

 

A wiesz, że są takie gaziaki co nie mają blow backa, a strzelają bez ręcznego przeładowywania?  

 

yyyyyyyyyy......... aha :D , jak bede mial wolna kaske to pomysle, puki co dawaj jakies plany konstrukcyjne.

 

A myslal ktos chociaz o noblu dla micha?? :mrgreen: w koncu snajpa ktora wali na 60m do 300zl.

Link to post
Share on other sites

Planów jakotakich nie ma

Wystarczy wyj.... wszystko ze środka

odciąc rączkę

wyciąż wszystko co przeszkadza w włożeniu winguna

wywiercić dziurke w miejscu gdzie jest pin który przytrzymuje zespół lufy i dopsaować odpowiednio dłoższy (np ze śruby , gwoździa) skręcić wszyatko razem i już jest snajpa

Link to post
Share on other sites

I tu du.... (ehm pupa ) :mrgreen: bo lufa w wingunie jest na innej wysokości (niżej) niż w replikach cymy itp . Pozostaje tylko ustawić pod skosem i zamast snajpera zabawić się w samobieżna baterie plot :wink:

Gdyby było tak prosto Michu .... Niestety jednak jeżeli planujesz tak zrobić to albo lufa będzie ci wystawała gdzieś z dołu foregripa zamiast z flash hider'a albo spust utonie w korpusie :roll: Można co prawda pokombinować jedynie nad użyciem winguna jako samego źródła CO2. Jednak wtedy możemy zapomnieć o ładowaniu kulek do samego winguna :|

Pozdro

żylet

Link to post
Share on other sites

Oto co wykożystałem z winguna

 

dscf22319lo.jpg

 

 

Oto jak wygląda część body po przygotowaniu do włożenia winguna

 

dscf22322jy.jpg

 

Wingun w części body

 

dscf22339td.jpg

 

to co wyżej ale z resztą lufy jak widać linia lufy winguna i cymy identyko na tym samym poziomie

 

dscf22341lg.jpg

 

 

A oto cały snajperski karabin wraz z maskowaniem ala Vasilij Zaitsev

 

dscf22364sz.jpg

Link to post
Share on other sites

No przyznam, że ciekawie pomysł i wykonane tylko powiedz czy już strzelałeś z tego i jak to się sprawuje ?? Ciekawe jak bedzie z wytrzymałościa tego body. Aha jeśli już strzelałes to podaj jakieś przybliżone parametry tego cudeńka :D .

 

PS. Wstawiaj miniaturki zdjęci do strasznie długo się ładują te zdjęcia i nie można ich obejżeć w całości.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
to co wyżej ale z resztą lufy jak widać linia lufy winguna i cymy identyko na tym samym poziomie

 

 

Ehmm wybacz ale chyba żartujesz :roll: Poczytaj o czym pisałeś. Ja miałem na myśli wstawienie bebechów bez wycinania body w kratkę. Gdybyś tak zrobił spust by ci utonął .

Druga sprawa to ta lufa wewnętrzna. Rozumiem że będzie ona tylko tak jak na zdjęciach kilka centymetrów dłuższa niż w wingunie ? No to miłego snajpienia Mam nadzieję że przy tym pomyśle zaopatrzyłeś sie w mate szklaną i żywice do klejenia body..

Natomiast jeżeli ma to być jakaś lufa dwuczęściowa to lepiej weź jeszcze na strzelanie proce i porównaj wyniki :wink:

Pozdro

żylet

Link to post
Share on other sites
to lepiej weź jeszcze na strzelanie proce i porównaj wyniki

 

Od prawie poczatku masz czaly czas jakies zgryzliwe uwagi i anse? Moze Ty bys cos wymislil i zrobił? A najezdzanie na niego to Ci najlatwiej wychodzi ale samemu cos zrobic to juz ciezko!

 

Jak nic nie wzosisz do tematu TO NIE PISZ!

Link to post
Share on other sites
Od prawie poczatku masz czaly czas jakies zgryzliwe uwagi i anse?

 

Bo sam mam sporo dłubię w broni i denerwuje mnie jak ktoś opowiada bajki np o zgrywaniu się luf :!: ,więc jakby nie było wnoszę coś do tematu prostując przekłamania autora postu (świadome czy nieświadome tego nie dociekam)

 

Nie jest to osobisty atak na niego a jak nie potrafisz tego odróżnić to Twój problem :?

Pozdrawiam i Wesołych Świąt 8)

 

żylet

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...