Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta 92f military model


Recommended Posts

Witam jestem Filu- świeży użytkownik, chcialbym zaapelowac do wszystkich posiaaczy beretty 92f mm którzy zakupili owego guna w przeciagu ostatnich 3-6 miesiecy o nie rozkladanie swego sprzetu ponieważ powrotne skrecenie jest omal niemożliwe, musiałem pojechac do dziadka z serwisu żeby skrecil. Pytania do publiczności

1. Czy jesteście zadowoleni z posiadania swej beretty

2. Czy można dokupic tłumik w celu poprawienia osiagów czy też można kupić tłumik do innego modelu broni który by pasował do beretty 92fmm

PS moim zdaniem beretta 92fmm to cudo zajebiście realistycznie sie ładuje cudowny dżwięk wystrzału i ..... robi straszne krwiaki na klacie. Polecam wszytkim, tylko pod żadnym pozorem nie bawcie sie w mechanika

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przecież ta Beretta ma konstrukcję prostszą niż patyk! Tego nie da się nie złożyć :lol:

Strzela całkiem przyzwoicie, bo z 20m spokojnie można ustrzelić "wroga", ale 20m to za mało na broń główną. Natomiast polecam ją na poboczną, albo na ścianę, bo jest ładnie odwzorowana :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dobra. Mocowanie sprężyny w pistolecie jest do ściągnięcia (tzn. To na czym się trzyma sprężyna na drugim końcu od tłoka. Zapomniałem jak się nazywa. :? ) Z jednej strony ma takie małe prostkątne cuśko, a z drugiej nie. To cuśko musi byc skierowane w dół. Jak to nie pomoże to pisz. Znam skubańca na wylot...

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co ci chodzi Soadfiluasg bo ostatnio rozkładałem swoją Berette z UHC i wiem, że jej budowa wewnętrzna jest... mało skomplikowana: spust, kurek, ten zaczep od spustu, ciężarek i dwie śrubki, a zamek to tłok prowadnica sprężyny, żerdź sprężyny powrotnej wraz z sprężyną powrotną i lufa.Co prawda kupowałem swoją Berettkę rok temu ale wątpie, że jej konstrukcaj mogła się jakoś drastycznie zmienić.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam ,że się wcinam ale jestem tu nowy i chciałbym o coś zapyta?

 

A jak się ma ten model do tych podawanych przez Was wcześniej dwa posty dotyczące beretty no oba wysłana wiadomoś ?

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...ct&product_id=9

 

czy jest tu jakaś istotna różnicz - oprócz ceny?

 

będę wdzięczny za każdą opinię - zamiar kupienia takiej broni w najbliższym czasie.

Link to post
Share on other sites

Przedewszystkim różni się producentem :) Osobiście zaliczam STTi do "chińskich badziewiów", ale to moja prywatna opinia. My tu cały czas pertraktujemy o Berecie z UHC, która różni się od tej z STTi chociażby tym, że MA Hop Up. I jeśli masz zamiar kupić Berette (co jest swietnym wyborem) to kup UHC... :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja w swojej założyłem tłok toczony w mosiądzu (kolega jest tokarzem precyzyjnym). Po złożeniu i pierwszej próbie naciągnięcia okazało się, że tłok nie zaczepia się. Wściekłość, rozpacz :źle: i w ogóle... Ale wykręciłem nieco tłok-skróciła się nieco droga do momentu zaczepienia i działa :D . Sprawdź, czy jakimś cudem tłok nie włazi zbyt daleko.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Dziś w trakcie strzelanki wyskoczył mi cylinder (chyba tak to sie nazywa) poprzez otwór wylotowy łusek i musze go wciskać aby zamek wrócił na swoje miejsce. Jednak mimo to nie jest naciągana sprężyna i sprężane powietrze i strzału dalej oddać nie mogę. Jak to naprawić?

 

[ Dodano: 17 Sie 2006 23:22 ]

z obserwacji dalszych wynika ze sprezyna sie nie zachacza o ten taki element kurka ktory jak wyglada z moich ogledzin poiwnien ja trzymac w pozycji napiętej przed strzałem. Ale nic nie wyglada na połamane itp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

po paru kombinacjach moja Beretta już nawet strzela, ale jeszcze nie doskonale, być może wiecie jak to zrobić.

 

Gdy przeładowuję chwytając za koniec zamka zamek się ładnie cofa, tłok z cylindrem delikatnie się unosi, ale po puszczeniu zamka wszystko się zamyka, nic o nic nie chaczy. Jednak po dojściu do pewnego momentu przy pociągnięciu za zamek już dalej ciągnąć nie mogę, a mimo to sprężyna nie jest naciągnięta. Muszę docisnąć ten delikatnie podnoszący się cylinder i wtedy cykl przeładowania mogę doprowadzić do końca i strzał juz oddaję normalnie.

 

Wiecie co na to poradzić?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

witam ja rozłożyłem moją berette i nie potrafie złożyć :/

problem mam z zwalniaczem tłoka bo za chiny dojść nie moge jak ma tam być ułożona ta mała spęzyna i jak ten dzyndzelek sie ma zachowywać. Proszę bardzo o pomoc a najlepiej rysunek jak ma siedzies sprężyna w tym pypku na którym trzymany jest tłok przed zwolnieniem

 

Dodam tylko że chodzi o Berette 92f Military Model Tokyo Marui

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...