Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning Kitty cat, wymiana lufy


Recommended Posts

Mam problem :/

Nie da się mianowicie we wspomnianym modelu wyciągnąć lufy z obudowy BAX'a. Próbowałem i trochę tej lufy wyszło, ale tylko do pewnej granicy. Nie chcę nic robić siłowo, aby nie zniszczyć.

Poniżej daję linka do zeskanowanej (!) lufy z BAX'em (powyciągałem już zębatki i inne elementy, które wyjąć się dało).

 

http://img528.imageshack.us/my.php?image=s...can100034xw.jpg

 

Interesuje mnie też jak w inny sposób można podnieść osiągi tego karabinka.

Link to post
Share on other sites

:lol: Coś słabo się starałeś :D Mam m4a1 CG, od Twojego guna różni się tylko łożem i paroma drobiazgami zewnętrznymi. Na początek zdejmij z połaczenia BAXa i lufy tą czarną gumkę! Potem musisz tylko podważyć i zdjąć taką sprężynującą plastikową zapinkę i możesz wyciągać lufę. Tylko upewnij się najpierw, że BAX jest ustawiony na minimum, bo możesz go połamać! Otworek na BAX w lufie jest wiekszy od standartowego otworu na HU, więc żaden problem rozpiłować. Jak będziesz miał z tym jeszcze jakiś problem to pisz - podrzucę jakieś fotki labo krótki filmik ze streaptise'u gina :lol:

 

EDIT: Zębatek wyciągać nie trzeba - tylko: zdejmij gumową osłonkę, ściągnij zapinkę, wyciągnij lufę. That's all.

Link to post
Share on other sites

Ja w swoim m4 lufy niestety nie wymieniałem. Planowałem wstawić taką typu castorama/praktiker/OBI. Kupilem ale niestety nie miałem w sklepie kulek bo znalazłem rurke przypadkiem. W domu okazało się, że kulki ni ch*ja nie wejdą. No ale ta stockowa lufa to tragiczna jest...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

chlopaki a jak dluga lufe tam wstawic mozna ?? chodzi mi taka zeby nie wystawala poza guna :] oczywiscie wiem ze dluzsza jest do wsadzenia tlukim i jazda :D aha no i czy tlumik plomienai jest do odkrecenia i czy mozna zamontowac tlumik dzwieku w ktorym by sie ukrylo zdluzsza lufe ??

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...