Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[FOTKI] Fotki z pola walki strzelców wyborowych


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

A tutaj znajdziecie trochę fotek polskich snajperów. Niestety skrypt strony nie pozwala na danie bezpośredniego linku do kategorii.

galeria foto > Wojsko Polskie > Szkoła Snajperów 17 WBZ

 

Na zdjęciach można dostrzec niemiecki flecktarn - niestety nie jest to pomyłka i z moich informacji wynika, że jest to Polak w niemieckim mundurze. Jest to spowodowane lepszą wygodą, jakością i właściwościami munduru niemieckiego.

 

Żartujesz? Czy problemem jest choćby przepisać adres strony?? Bo jak na razie z tego co podałeś to sobie można poszukać co najwyżej ... no właśmie nie wiem co...

thor_

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
Żartujesz? Czy problemem jest choćby przepisać adres strony?? Bo jak na razie z tego co podałeś to sobie można poszukać co najwyżej ... no właśmie nie wiem co...

thor_

 

Dawno nie zaglądałem. Jak pamiętam, to właśnie linka wstawiałem...no cóż, trochę czasu minęło, niemniej jednak najwidoczniej musiałem popełnić błąd i wypadałoby go naprawić:

 

http://www.cfmg.pl/v...e/27/instruktor

 

Nie krzyczcie tylko, że dali chłopaki ciała w zasadzie nie maskując broni. Niestety takie to mamy przepisy, że zasadniczo broni ani nie pomalujesz, ani nic z nią za bardzo nie zrobisz (no chyba, że masz dobrego dowódcę, to wtedy przymykają na to oko). A wbrew pozorom, to nie są żadni specjalsi. Zdjęcia mam od rzecznika prasowego 17 WBZ, więc niektóre mogą być pozowane.

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...