Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Testowanie Glocka


Recommended Posts

przez co ta nie zdąży wylecieć przed ruchem powrotnym zamka i zakleszcza okno wyrzutowe

8O 8O 8O 8O

Czy takie zjawisko jest wogóle możliwe :?:

Jak by gość miał tak miękkie łapy to by mu glock wypadł po wystrzale :lol:

 

[ Dodano: Wto 28 Mar, 2006 ]

Tak myślę

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Hmm, słyszałem o tym, znajomy myśliwy i IPSCowiec (chyba nikt się nie obrazi jeśli tak to określę? ;-) ) mi o tym mówił, ale zdawało mi się, że to na czym innym polega.

Czy rodzaj pistoletu (rozwiązania techniczne itp.) ma jakiś wpływ na występowanie tego zjawiska?

 

Kurde, znowu nie spojrzałem na datę i napisałem w ultrastarym wątku...

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję strzelać z Glocka na strzelnicy Legi w Warszawie. Makabra, co trzeci strzał to zacięcie. Z CZ szło dobrze. A instruktor nic nie mówił o tzw miękkim nadgarstku. Myślałem że to wina taniej amunicji. Niby wątek stary, ale dzięki za odświeżenie, nowych rzeczy się dowiedziałem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

glocka 17 używam juz od 2002 więc szmat czasu nigdy nic mi sie takiego nie stało w trakcie strzelań a musze perzyznać...jest katowany, :killer: . Broń jest zawsze czysta i nie ma usterek natomiast jedyne kłopoty z tym pistoletem o jakich słyszalem to czasami "wypada"szczerbinka -w sumie jeśli ktoś ma klocka to od razu powinien wymienić przyżądy na metalowe, i konczą sie problemy.Zdecydowanie jednak nie polecam akcesorii od strzelań dynamicznych bo strzelectwo sportowe jest różne od bojowego...

Edited by SZARY
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...