Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 - GAH0201, Glock 19 - GAH0202 [STTI]


Recommended Posts

Ja mam takiego...osiągi przy bezwietrzenej pogodzie to nawet 30 ja i nie wiecej metrów kulkami 0.2g. Wykonanie jest super, jak go dostałem to myslałem, zę zamek jest zrobiony z metalu :) nawet w dotyku jest zimny jak metal...pistolet z magazynkiem jest ciężki ok. 600g, bez magazynka juz troche mniej. Jak przystało na pistolet STTi...ma otwierane okno wyżutu łusek i działającą blokade zamka :)

Wad tez ma pare, czasami sie zacina i blokada w spuscie jest tylko atrapą...rozkłada się go w pare sekund bez narzedzi jak prawdziwy... ;)

Bierz go puki promocja w sklepie...

 

Ps Przepraszam za jakiekolwiek błedy ortograficzne.

Link to post
Share on other sites

Te 30m to zasięg całkowity...to i tak dobry wynik jak na krótką sprężyne

a z dziesięciu metrów (przy bezwietrzenej pogodzie) trafiam w środek tarczy kulkami 0.2 g i wcale nie musiałem brac żadnych poprawek, tor lotu kulki jest prosty.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

czy ktos zauwazyl moze w swoim glocku spadek mocy? strzelalem na 0,2 potem troche na tych zoltych z opakowania - a teraz znowu na bialych i zasieg spadl o jakies 3-4 metry:(

 

czy to wystajace tam w lufie to jest hop up? jesli tak to jak sie do niego dostac? jesli wogole sie da...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
czy komus z posiadaczy glocka17 STTi :

pistolet bierze dwie ostatnie kulki i sie blokuje?

Jak z tym sobie poradzic any ideas?

 

Mój Glock się zepsuł...znaczy sie nie wiem czy sie rozwalił, ale pękła sprężynka która trzyma spust, nie przeszkadza to w niczym, tylko spust

jest luźny. A drugie to to, że nie strzela, ale nie wiem dlaczego. Chodzi o to, że jak ładuje to czasami bierze dwie kulki, ale to chyba wina magazynka. Strzelam, jest albo taki przytłumiony dźwiek lub normalny dźwiek strzału, ale za kazdym razem po strzale kulka wylatuje swobodnie z lufy, lub strzela prawie normalnie, tzn kulka leci jakies 2-3m (?!) ze śmieszna siłą, że nawet kartki A4 zwykłej nie przebije...nie wiem co robic. Wiem, ze nic nie zrobie. Pistolet jest na gwarancji, ale nie mam kasy na wysyłke. Sklep w którym kupiłem (snajperasg.pl) nie odpowiada na maile...prawda jest taka glock jest fajny, ale awaryjny, a sklep nie uczciwy...

Link to post
Share on other sites

hej szmaki,

jesli mi bierze dwie kulki to sie jakby zacina i zamkowi brakuje jakiesgos cm do pozycji standardowej - wtedy strzelam i strzal jest pusty albo tak jak mowisz kulka dryfuje w powietrzu jakies 2 - 3 metry, ale to nie znaczy chyba ze masz zepsutego glocka tylko jesli bierze dwie kulki to zadna z nich nie trafia w tommiejsce przy hop up'ie skad powinna byc wystrzelona,

i moze to jest to - u mnie to tak wlasnie wyglada, ta sprezynka spustu faktycznie nie wyglada zbyt wytrzymale:)

 

pozdrowienia addams

Link to post
Share on other sites
Mój Glock się zepsuł...znaczy sie nie wiem czy sie rozwalił, ale pękła sprężynka która trzyma spust, nie przeszkadza to w niczym, tylko spust

jest luźny. A drugie to to, że nie strzela, ale nie wiem dlaczego. Chodzi o to, że jak ładuje to czasami bierze dwie kulki, ale to chyba wina magazynka. Strzelam, jest albo taki przytłumiony dźwiek lub normalny dźwiek strzału, ale za kazdym razem po strzale kulka wylatuje swobodnie z lufy, lub strzela prawie normalnie, tzn kulka leci jakies 2-3m

 

Szmaki to jak to jest? Twój glock się zepsuł, ale nie wiesz czy się zepsuł. Pękła sprężynka, która trzyma spust, glock nie strzela, ale to w niczym nie przeszkadza. Nie strzela lub strzela prawie normalnie na 2-3 m?

Link to post
Share on other sites

jeżeli budowa magazynka (w szczególności górna jego część - otwór którym kulki wylatują) jest podobna do sig sauera jakiegoś z HFC, to zawsze wyciera sie ten otwór na górze którym kulki wylatują z maga, a że jest zbyt duży luz to mag "puszcza" 2 lub więcej kulek do broni zamiast jednej i to u mnie było powodem zacięć i pustych lub podwójnych strzałów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam.

 

Interesuje mnie zakup broni krótkiej i przeglądając ostatnio sklepy internetowe natknąłem się na tego Glocka:

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...ct&product_id=8

Fakt że bardzo lubie ten model od razu przeniósł się na szukanie informacji na jego temat lecz bez skutku. Chciałbym aby ktoś kto posiada ten pistolet wypowiedział się co do wykonania, osiągów i trwałości. Posiadałem swego czasu Glocka 17 HFC oraz wiem, że to dosyć popularna replika. Byłoby fajnie gdyby w temacie zawarte były też porównania dziewiętnatski własnie do Glocka z firmy HFC. Cena na tajwangun.com też jest zachęcająca. A więc oddaję Wam głos :)

Link to post
Share on other sites

Osobiscie nie mam tej repliki ale kumpel ma i cieszy sie nia juz 1,5 roku ;d (aktywnie eksploatowana byla ok 6 miesiecy dzien w dzien ;) ).

 

Ale szukajac po sieci informacji na temat tych replik STTi z taiwanguna (za 39zl) uznalem, ze nie roznia sie one osiagami, wiec pewnie wykonanie ich jest podobne (grubosc tworzywa).

 

Ja mam berette od STTi i jest ok. Ale moze wypowie sie jeszcze ktos kto ma ta replika na stale.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zasięg skuteczny 10 metrów, całkowity 20; trwałość taka sobie. Często sam się blokuje lub nie chce oddać strzału gdy kulka jest w komorze. Za 40 zł to warto, ale tylko dla tych, którzy już mają dobrą broń. Dla mnie jest bronią awaryjną, gdyby główna lub osobista nagle się zepsuła i tylko w takiej sytuacji dobrze się sprawdza.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

W PolitBiurze Krieg ma tę replikę, miałem ją zatem jakiś czas u siebie. Pistolet jest wykonany niesamowicie, zwłaszcza jak za tę cenę - zamek zostaje z tyłu jeśli nie ma kulek, okno wyrzutnika łusek się otwiera, magazynek jest bardzo ładny. Nie wiem, czy ma oznaczenia, ale precyzja i jakość wykonania są naprawdę spore. Nie wiem, jak strzela - niech Krieg się wypowie - ale sprężyna stawiała opór całkiem solidny. Hop Up ma. W każdym razie kiedy położyłem obok niego Glocka 17 KSC/ KWA to naprawdę niewiele można było zauważyć różnic (odrobinę inaczej wyprofilowana rękojeść).

 

Za tę cenę to świetna broń boczna jeśli nie stać Cię na KSC/KWA lub kiedy temperatura spada do -25. ;)

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

a ja sie z tym nie zgdze wg mnie za te 39 zl bo za tyle go kupilem to sie nie samowicie oplacalo wyglad ma przedni jest masywny i ladnie wykonany a zasieg nie jest wrecz super ale do CQB moze byc co prawda pisalo na forum ze jest wadliwy ale jeszcze mi sie nic w nie zepsulo a mam go juz 3 miechy za ta cene to lepszej replki nie dostaniesz zapewniam cie

 

 

 

Pozdrawiam Pirat :ok:

Link to post
Share on other sites

Pisałem o tym badziewiu juz nie raz :twisted: to pukawka dla kolekcjonera a nie do strzelania się a 30 metrów to chyba jak podkręci się Hopka ale wtedy zapomnij o celności :wink: STTi nie jest wart złamanego grosza magazynki mają wade konstrukcyjną a mi już posypał się zespół lufy , no i magazynek waży więcej niz sama replika, ten gnat to porażka pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

sebas bijesz do mnie :D jak tak to przeczytaj swój post i pomyśl jeszcze raz albo i nie bo prawda jest jaka jest : Glock od STTi jest bardzo ładnie wykonany ale tu jego zalety się kończą bo kiepski zasięg i wysoka awaryjnośc sprawiają, że do ASG można się tylko zrazić pozdrawiam @ll :DPS: to,że ta klamka jest badziewna to tylko moja osobista opinia :twisted:

Link to post
Share on other sites

witam,

co do opini do tego pistoletu to bylo juz chyba kilka takich topicow,

wedlug mnie replika jest bardoz ladnie wykonana, z tym ze hop up sie przeciera i strzelac sie nie da na 0,2, ale na 0,12 na 20 m spokojnie w trafiam cel wielkosci koszulki - czyli gdzie tak w korpus, tez mi sie posypal zespol lufy - odlamal mi sie dzyndzelek ktory sprawia ze lufa pozostaje na miejscu , ale udalo mi sie skleic za pomoca cyjanopanu do polaczen elstycznych i jak narazie trzyma sie wybornie, magazyenk ma faktycznie wade konstrukcyjna,

 

ja nie zaluje zakupu, ale tez nie mialem porownania z innymi replikami

 

pozdrawiam addams

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...