Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BB w aeg'u ??


Recommended Posts

sorry ze odswiezam, ale czy ktos wie czy ten zestaw do kalasza pasuje do Bety?

 

A czemu niby nie?? mialem oba: ak-47 i ak-beta, budowa zamka(tak sie to nazywa?) w niczym sie nie rozni wiec musi pasowac.

 

Tak się zastanawiam... Czy nie skraca to żywotności repliki?

 

napewno... ale w jakim stopniu? nie mam pojecia, mysle ze przy stocku z TM niebedzie to robilo wiekszej roznicy w zywotnosci.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak sie ma sprawa w konwersji AK i L85 (z tego co wiem to w obu wypadkach body jest stalowe) ale widziałem blow-back w PSG-1 i szczerze mówiąc jakoś mnie to nie przekonuje.

 

Pistolety gazowe są mniejsze, zamek stanowi większą część modelu i jest on poruszany przez gaz dzięki czemu " Gas blow-back'i " przyjemnie kopią.

W AEGu zamek będzie poruszany elektrycznie przez co (tak mi sie wydaje) będzie on chodził raczej łagodnie a nie szarpał a co za tym idzie - blow-back nie będzie sprawiał takiej radochy i będzie mniej wyczuwalny.

 

Swoją opinię opieram na (krótkich) obserwacjach PSG-1 i niekoniecznie muszę mieć rację. Zdaje sobie sprawe że nie da rady uzyskać odrzutu broni palnej w replikach, ale po strzelance z tą giwerką i porównaniu choćby do Glocka KSC IMHO blow-back w AEGach nie ma sensu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...