Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rosomaczysko

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 1. Zna ktoś dokładny adres Holmesa? Niedługo będę miał trochę wolnego i planuję tam pojechać.
 2. Ktoś otrzymał jakieś informacje od policji/Holmesa w ostatnim czasie? I czy ma ktoś numer do policjanta/posterunku, który bezpośrednio zajmuje się tą sprawą?
 3. Mi również pani na policji powiedziała, że wszystko trafia do Nowego Dworu Mazowieckiego.
 4. Po prostu nie każdy odczuwa potrzebę pochwalenia się swoimi działaniami na forum. Wczoraj dzwoniła do mnie pani z komendy stołecznej policji. Sprawa jest w toku - niestety do działań policji, jak do samego zamówienia trzeba mieć cierpliwość. Pozdrawiam.
 5. Zgadzam się. Nie mam od Holmesa żadnego e-maila, ani żadnych pieniędzy, zero kontaktu. E-maile ode mnie pozostają bez odpowiedzi, telefony poza zasięgiem.
 6. Nie wiem co mówić i nie każe Ci tego robić. Post skierowany do tych osób, które na forum napisały że idą to zgłosić. Podpowiedziałem im tylko aby to jakoś zorganizować ;) Pozdrawiam.
 7. Z tego co widzę wiele osób 24.07 chce iść na policję, aby powiadomić ich o sytuacji. Proponuję jakoś to tak zorganizować, aby wybierać się na policję grupowo. Jeśli w kilku miastach, na kilku komisariatach, dziesiątki osób zgłosi daną sprawę to mamy pewność że nie zostanie zbagatelizowana. Pozdrawiam, Rosomaczysko.
 8. Dostałem e-mail od Holmesa + jest aktualizacja strony. Czyli żyje i nie zapomniał o nas ;)
 9. Na http://www.wgcmarzec.go.pl/ napisał "19-25 czerwca rzadziej odpisuję na maile i trudniej się będzie dodzwonić - wyjazd"
 10. Dokładnie. Może e-maile nie doszły? Ja np. żadnego e-maila ostatnio od Ciebie nie dostałem a jedna z moich rzeczy na stronie jest OoS.
 11. Czy to co jest in stock jest pakowane od razu czy czeka na listę zmian OoS?
 12. Kontakt z Holmesem jest bezproblemowy za pomocą e-maila... Mi odpowiada szybko na wszystkie e-maile.
 13. http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...B-SG030_cat_BBs http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...B-APSGM_cat_BBs Trochę drogie, ale z pewnością się nie zawiedziesz. Jeśli nie ma nigdzie w Polsce, możesz dołączyć się do zamówienia z WGC i kupić od razu kilka opakowań ;)
 14. To po co w ogóle wspominałeś o nich? Po tuningu zaczyna się zupełnie inna rozmowa. Bo włożyć M150 do stocka i powiedzieć że ma się replikę tuningowaną na 460FPS to nie sztuka...
 15. Miałem SRC. Mam TM. Również bez porównania :roll: Repliki cymy, wella itd. sprzedają się dobrze bo są tanie. Wielu ludziom nie chce się po prostu czekać aż uzbierają pieniądze na coś porządnego. Mówią że te tanie repliki są dużo lepsze od TM, CA, ICS itd. Powód? Nigdy nie mieli replik tych "drogich" firm... Najlepsi są tacy posiadacze tanich replik, którzy wymienią wszystkie bebechy, wsadzą M120 a po pierwszej strzelance mówią że wszystko wytrzymuję spokojnie i osiągi lepsze od TM/Ca/itd. :mrgreen: Albo dopiero co wyjmą z pudełka swoje przecudowne tanie repliki i już p
×
×
 • Create New...