Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyber Gun - AK47 Kalashnikov black


Recommended Posts

Shotguny M3000 (ta licencja jest za przeproszeniem z d... bo te shotguny nijak się mają do S&W), Mossberg tactical (tu z licencją podobnie), FA-MAS, AK Black i najprawdopodobniej M6, ale o tym juz było na forum :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do Kałacha Black to też coś moge napisać.

 

Jak przedstawił Cerber kulki lecą wolno. Porównałem tą prędkość z moją klamką Colt Delta Elite HPA. Strzelaliśmy do tablicy odległej o jakieś 30m (kolega mierzył krokami - wyszło mu 32m.). Mimo tego że obsaługiwacz AK Black wystrzelił troszeczkę wcześniej, to jednak kulka z mojego pistoletu doleciała do talicy jako pierwsza (tablica rozmiary 50x50 cm). Celność była podobna w obu przypadkach.

 

Ale trzeba przyznać, że obydwa guny dostaliśmy w dzień tych prób. Może dlatego AK lekko odstawał, że nie był przestrzelany.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

takie dość głupie pytanie. W instrukcji polskiej od military.pl o magazynku:

"aby naładować otwórz właż magazynka i wsyp kulki", a w "obrazkowej" instrukcji po angielsku każą wsypać kulki szybkoładowarką tams kąd wystaje końcówka takiej sprężynki. 2. sposób działa bez problemu, ale spróbowałem 1.. Odklejamy nalepkę otwieramy właz i siuuuup sprężynka wyleciała z magazynka oO Nie było kłopotów z jej włożeniem z powrotem, ale może ktoś wytłumaczyć oco chodziło gościom z military.pl ?? oO

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Ostatnio nabyłem wersję drewnianą, która oprócz hi-cap'a i okładzin raczje niczym się nie różni. I tu mam do Was pytanie, czy da się wpiąć metalowy mag od AEG'a ? np. low-cap Maruja albo CA ? Próbował ktoś ? Z góry dzięki za odp.

 

*sory za odgrzanie topicu.

 

 

4 miesiące to lajt, są tacy, którzy odgrzewają po 4 latach ;). /Medi.

 

Postanowiłem zaryzykować, zamówiłem low-cap CA i ... Pasuje ! :) Wpina się elegancko jak oryginal CG ! Ma minimalnie większe luzy ale dopiero jak chwycimy maga i poruszamy nim na boki. Na dodatek bez problemów podaje kulki pojedyńczo (w magu CG czasem się zdarzy, że poda dwie). Estetyka jak i waga guna również zyskała dzięki temu, że mag jest metalowy. Ogólnie same plusy, pozostaje polecić :)

 

*wycior z real AK już czeka na montaż, jak się z tym uporam to zamieszczę pare fotek w odpiwednim dziale.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Odnośnie magów to te od Cyberguna pasują nawet w AEG Cyma.

 

Ostatnio nabyłem wersję drewnianą, która oprócz hi-cap'a i okładzin raczje niczym się nie różni.

 

Moim zdaniem rożni się osiągami.

 

Aha, jeszcze jedno. Karabiny AK od Cyberguna cierpią na wrodzoną łamliwość lufy. Zarówno wersja drewnopodobna jak i black. Powodem jest brak lufy wewnętrznej i osadzenie zewnętrznej w plastiku.

 

Sorki za odgrzanie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...