Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wukasz, nieumyslnie pomogles MI(za co oczywiscie dziekuje), odpowiadajac na proste pytanie Rudego102... :wink:

Zakladajac ten temat mialem nadzieje ze ktos odpowie tak jak ty, Rudy'emu i Tobie Wukasz dziekuje :mrgreen: I o to mi w tym temacie chodzilo, czemu nikt wczesniej nie mogl czegos takiego napisac?!?!

:F

Link to post
Share on other sites

no tak ale ellgee nagminnie wypomina swe zamilowanie do glockow...

I jest juz czwartek, czy doszla juz berettka do twojego kumpla Karagh?

Bo jestem niezmienie ciekawy co i powiesz na temat testow bojowych i przydatnosci i czy stwierdzisz, czy ta berettka nada sie na brton glowna...

POZDRO for all

Link to post
Share on other sites

Pojutrze testy, kumpel jest dziennikarzem i go udupili... Zacytuje :

 

Wysłali mnie na przegląd kabaretów dziecięcych TREFNIŚ 2006 do Miejskiego Ośrodka Kultury i co ja ku**a mam zrobić...

 

:wink:

 

Testy w sobote więc, po przeglądzie kabaretów dziecięcych :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

CZEKAM CZEKAM! ! !

I mam male pytanko do praktycznie kazdego...Gdy uzywa sie gaziaka bez mozliwosci strzelania seria(beretta)jako bron glowna, moze przeszkadzac wlasnie to, ze nie ma funkcji auto?(w beretce M9 KSC-KWA)

 

[ Dodano: Sob 18 Mar, 2006 ]

PS....

Zawsze uzywalem sprezyniaka(H&K P8) i MP5 A5(elektryk) wiec nie mam sie do czego porownac. W sprezyniaku co strzal przeladowanie, i to przeszkadza, ale gaziak przeladowuje sie sam lecz to i tak nie to co elektryk no nie? Czy nie lepiej kupic glocka 18c ktory tryb auto posiada anizeli berette z tematu(najbardziej zalezy mi na blowbacku dlatego decyduje sie na gaziaka, zalezy mi rowniez na walkach w ciasnych korytazach)...

Link to post
Share on other sites

No już po testach, zdjęcia i krótki filmik wrzuce wieczorem.

 

Gun nie jest ani za ciężki, ani za lekki - Ręka się za szybko nie zmęczy, ale nie czuć też że trzyma sie plastikową zabawke w rękach ;)

 

Wygląda bardzo dobrze - Tworzywo skutecznie imituje metal. Cytując MG - Na zamku i korpusie umieszczono oznaczenia: "U.S. 9mm M9 - ARMED FORCES - 65490". Nie sprawdzałem czy numerek jest inny :P

 

W temperaturze ok. 5 stopni na plus, na jednym nabiciu gazem wywalał jakieś 2-3 magazynki. Syfonów żadnych.

Po wyregulowaniu HU z ok. 25 metrów ( Mierzone krokami, więc może być metr-dwa mniej lub więcej ) bez problemu trafia się w człowieka.

Regulacja HU łatwa i przyjemna, zero problemów.

 

Blow-Back jest ok. Dla mnie troche za słaby, ale za to nie ma problemów z celowaniem przy szybkim strzelaniu.

 

Moim zdaniem replika bardzo dobra. Też mam zamiar ją kupić w przyszłości ;)

 

Fotki + Video wieczorem.

 

Pozdrawiam 8)

Link to post
Share on other sites

Zanim kolega zapoda zdjęcia (ba ja się na tym nie znam), powiem Wam kilka słów o pierwszych wrażeniach. Dzisiaj, na próbnym strzelaniu (ok. 5 C) sprawdzał się bardzo dobrze. Celność nie jest rewelacyjna, trochę rozrzuca po bokach, ale jak na broń boczną, w tej cenie, wydaje się być jak najbardziej OK. W każdym razie jestem bardzo zadowolony. Jest ciężka i wygląda na solidną. Obiecuję więcej wrażeń opisać już wkrótce, jak wypróbuję ją w walce. Co, nawiasem mówiąc, nastąpi już jutro. :wink:

Link to post
Share on other sites

Co do rozrzucania - Precka powinna załatwić sprawe, no i HU sie musi dotrzeć.

 

Fotki:

 

beretta10qz.th.jpg

 

beretta28bc.th.jpg

 

beretta38zx.th.jpg

 

 

Video nie będzie, bo było koszmarnej jakości. Jutro postaramy się skręcić nowe, i zrobić więcej fotek.

 

Pozdrawiam w imieniu Zero Wing :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Najpewniej warto zakupić, bo w każdym gaziaku warto :mrgreen:

 

Ja napewno bym mocniejszą sprężyne powrotną od BB zainstalował w zabawce, żeby lepiej kopał Berecik - Nie wiem czy jest wogóle gdzieś do kupienia, ale miło by było.

 

W planach jest przejściówka na tłumik i sam tłumik - Między innymi dlatego nie full metal, żeby cicho strzelał :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gaziaki z BB są niecelne z założenia. I dobrze, bo co ta za pistolet celniejszy od repliki karabinka czy pistoletu maszynowego?

 

Zawór o zwiększonej przepustowości - nie bez wymiany zamka na metalowy (60-70 $ plus przesylka z HK)

 

Sprężyna powrotna nie zwiekszy blow backu, osłabi go. Pozatym zwiekszy napiecia na tylnej czesci zamka.

 

Pamietajcie by regularnie, przed i po strzelaniu) dokrecac skrzydełko bezpiecznika o pójdzie w pierony (albo w las ;) ).

Link to post
Share on other sites

Wukasz, ja sie na gaziakach nie znam, więc podejrzewałem że coś pokręciłem - Mea Culpa ;)

 

Więc jak można poprawić kopa BB?

 

Co do celności - Niecelne bo niecelne, ale żeby po 10-15 metrach kulki latały na boki o przynajmniej metr od celu, to chyba coś jest nie tak.

 

Co do bezpiecznika - Przekaże Gąsiorowi ;)

 

Pozdrawiam, dzięki z góry za wszelką pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Jakimi kulkami strzelasz? Sugeruję 0,25. Mi nie latają po 10-15 metrach na boki. Jeżeli jest takie zjawisko to podejrzewam, bez obrazy, winę strzelca.

 

BB możesz wzmocnić właśnie zaworem o zwiększonej przepustowości ale ryzykujesz uszkodzeniem. Nie zawracajcie sobie na razie tym głowy. Postrzelajcie w temperaturze pokojowej (z zachowaniem środków bezpieczeństwa) i w takich warunkach oceńcie BB a nie ze zmrożonym gazem i magami (no chyba, że wasze odczucia płyną z doświadczeń w takich właśnie warunkach). Inna rzecz, że wartko go nasmarować, w szczególności szyny w których rusza się zamek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...