Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dziś strzelałem z tego MP5

 

Ogólnie wykonanie OK, tylne przyrządy celownicze z plastiku. Przedni chwyt, pod którym jest bateria, trochę sie ślizga w czasie trzymania. Kolba jak każda składana troche się gibie, ale jest OK. Lufa niestety nie jest przez cały tłumik, tylko kończy się na początku tłumika (od strony GB).

Moc jest bardzo duża, ponad 50 metrów skutecznego. Celność lepsza niż w moim AK Cymy. HopUp dobrze podkręca. Jest troche problemów z podawaniem kulek (czasem hicap daje pusty strzał), ale to wystarczy mocniej podkręcić (hicapem trzeba kręcić od siebie - dla mnie niewygodne, bo w AK kręcę do siebie i tak mi najwygodniej). ROF jak w AK Cymy.

Edited by orcen
Link to post
Share on other sites
  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylne przyrządy celownicze z plastiku

 

Orcen miałeś to w ręku czy widziałeś u kogoś z daleka? Bo jak pomyliłeś plastik z metalem :wink: Chłopie, piszesz niekompetentnie durne informacje :evil:

Edited by luglo
Link to post
Share on other sites

A ty niekompetentnie durne przypuszczenia... Miałem w rączce, macałem i przyglądałem się i na metal to nie wygląda... Pamiętajcie że to chińczyki

 

I naucz się czytać, pisałem że STRZELAŁEM Z TEGO, a jak wg ciebie można strzelać z patrząc z daleka?

Edited by orcen
Link to post
Share on other sites

Witam!

Mam pytani odnośnie wersji sd6.

Jak w tym modelu wkłada się baterię? Widziałem replikę u kumpla i ni w ząb nie mam pojęcia, jak zdjąć chwyt, a tym bardziej wpakować tam baterię...

 

Aha... I proszę jeszcze o krótką recenzję kolby składanej, bo czytałem, że jest źle zrobiona i się telepie...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie 'porównawcze' - planuję na koniec czerwca albo początek lipca kupić B&T MP5SD6 z CA (planuję kupno w asgshop.pl). Tam kosztuje to 999zł, więc dwa razy tyle... Ale wersja jest full metal. Co polecalibyście kupić?? Ten chiński wynalazek, czy replikę CA?? Chodzi mi o jakość, nie cenę (bo na te 999zł plus 400zł za dodatki się już przygotowałem psychicznie :P). Jeśli mogę za cenę niższą niż 999zł kupić to chińskie cudo i je z'upgrade'ować do standardu CA, to wtedy byłby to chyba lepszy zakup..?? Niemniej, słyszałem że asgshop.pl ma jeden z najlepszych serwisów w Polsce.. więc za tą obsługę techniczną chyba warto dołożyć.

 

Jak widzidzie, generalnie nastawiam się na produkt CA, ale chciałem Was spytać o zdanie, czy robię słusznie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...