Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 STAR


Recommended Posts

Witam,

zastanawiam się nad zakupem tego G36 (rozważam mp5 lub g36, ale nie o tym jest temat). Chciałem zapytać czy ktoś widział ten karabin (może ktoś sobie sprowadził) lub co o nim piszą na innych forach (sory, ale nie mam do nich linków). To ma być mój pierwszy rasowy AEG i chciałbym wiedzieć co się w nim sypie, czy te przyrządy celownicze do czegoś się nadają. Jak nazbieram więcej kasy, popytam się z sklepach, czy i za ile by to sprowadzili.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Bedziesz miał problemy z uzyskaniem odpowiedzi na to pytanie, Z tego co wiem, w Polsce nie ma żadnego 36 stara...

Mam starowską konwersje i moge kilka słów o niej napisac. Plastiki są gorsze niż w ca- po pewnym czasie uległy wytarciu. Widac delikatne nadlewy. Połówki przedniego chwytu nie są ze sobą jakoś specjalnie mocno złączone- po zamontowaniu przedniej raczki, zaczeły mi się rozjeżdzac. Elementy metalowe są za to niezwykle ciężkie i sprawiaja wrażenie solidnych. Dwójnóg niestety okazał się niepraktyczny (za ciężki i jak na mnie zawysoki- brak regulacji) i został zdjęty.

Kup CA. Nie warto tak przepłacac dla samego kolimatora (ma małe swiatło i ciężko z niego kutecznie celowac- lepiej na modelu ca zamontowac risa nad luneta i dokrecic aimpointa).

Link to post
Share on other sites
Kup lepiej CA i szynę Stara z lunetką i szyną RIS nad na porządny kolimator.

 

albo lepiej... kup taki mostek zrobiony przeze mnie (sklada sie z mostka z luneta g&p 3,5 i skroconej szyny od g36 zamonotowanej nad luneta , dodatkowo moge w komplecie zaproponowac replike aimpointa prod guardera) :twisted:

Link to post
Share on other sites

@JuzekK

daj jakąś fote tego...

 

@Zdzisiu

Daj sobie spokój ze starem...poczytaj na np. arnim

Ludzie narzekają na ten kolimator, że to nawet 20ka nie jest.

Kozystałeś kiedys z lunetki 20mm? A teraz wyobraź sobie, ze to jest kolimator do szybkiego celowania :)

 

edit:

na mostek z risem możesz zamontować cos takiego:

http://starairsoft.com/S_S_06.htm

i też gra (jest podobny do HK i da się zamontowac w to samo miejsce)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, faktycznie lepiej sobie dać spokój ze starem. Mam jeszcze jedno pytanie, może któś widział rączki transportowe do ostrych g36? Wiem, że takie rzeczy są z reguły tańsze od airsoftowych konwersji, Jednak w ostrej chyba też kolimator jest mały.

Link to post
Share on other sites
JuzekK  thx

fajnie to wygląda muszę cos takiego obmyśleć u siebie

 

powtorze , moze nie masz mostka i chcialbys po prostu ode mnie kupic? :) ja troszke zmieniam koncepcje...

 

prawdziwe kolimatory i lunety są zwykle duuużo droższe niż airsfotowe wersje...

Nowe od HK na pewno. Chodziło mi o to, czy armia niemiecka nie wyprzedaje przestarzałych rączek za grosze.

 

ta przestarzale... jakby chociaz mialy czas sie tak zestarzec :P

Link to post
Share on other sites
czy armia niemiecka nie wyprzedaje przestarzałych rączek za grosze.

:wink: :wink: z tego co sie orientuje to oni nawet jeszcze nie wszystkim oddziałom wymienili na G36 a co tu o przestarzałym sprzęcie gadac :)

 

@JuzekK

true mea culpa..zmieniłem i sorry

Link to post
Share on other sites
czy armia niemiecka nie wyprzedaje przestarzałych rączek za grosze.

:wink: :wink: z tego co sie orientuje to oni nawet jeszcze nie wszystkim oddziałom wymienili na G36 a co tu o przestarzałym sprzęcie gadac :)

 

quotuj porzadnie ja nie bynajmniej nie napisalem "czy armia niemiecka nie wyprzedaje przestarzałych rączek za grosze"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...