Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DaVID AntiTerrorist

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

 1. Mam podobny w nim problem, mimo iż ładnie leży i nie wygląda na "za mały", złożenie się do krótkiej, prostowanie rąk, sprawia nie tyle problem, co dyskomfort. Po prostu brać o rozmiar większy niż wypada. Jest zdecydowanie wart swojej ceny, materiał to bawełna- ale to nic nie szkodzi, zwłaszcza że nie jest sztuczny, i w zupełności wystarcza do ASG, czy działań paramilitarnych. Generalnie polecam, nie upociłem się w nim jak mysz, poza tym jest bardzo tani, nie szkoda gdy się podrze itp. Polecam. Ma kieszenie na piersiach, wsuwane jak w spodniach i na kostkach, mój ma okrągły rzep na
 2. W sumie, to nawet w cheście się da położyć, problemem jest "wysokość" jaką masz, gdy zalegasz. ;)
 3. Czytałem właśnie, ale zmyliło mnie zdanie: "Policjanci Centralnego Biura Śledczego i komendy wojewódzkiej w Kielcach zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy wieźli samochodem 5 kg marihuany." Swoją drogą widzę, że rzeszowski CBŚ ma 10x lepszy sprzęt niż nasz SPAP :mrgreen: . Właśnie dodatkową zmyłką było to, że "tak dobry" sprzęt jeszcze się na Podkarpaciu nie pojawił.
 4. Zapomniałem dodać faktu, który akurat można w tym wypadku nominować jako głupotę- faktycznie nie nosiłem tak KMów, i używałem jak jednopunktowe zawieszenie...
 5. Stosowałem to przy MP5, po małej przeróbce w gietce, oraz w ostrym AK i potwierdzam, bdb sprawa. Wygodne i wytrzymałe.
 6. No nie pytaj po co Majkel... ;) Wiadomo, że ładownice na plecach to ładownice zespołowe.
 7. British ma racje, pas Ci nie zjedzie. Jeśli jednak nie chcesz by Ci latał na wszystkie strony świata, szelki 1. linii będą dodatkową stabilizacją- miałem doświadczenie jedynie z szelkami 1. linii z MIWO L i mogę śmiało powiedzieć, że nie koliduje to z chestem. Zresztą szelki te, są jedynie stabilizatorami, bo sprzęt na tym pasie bardzo ciężki nie jest. Pozdrawiam! D. P.S.: A na Trzcianiec, wujek, to i tak najlepszy będzie beltkit ;) .
 8. Ale nie mają wkładów SAPI, które większość nie obeznanych osób i kiepsko obeznanych uważa za niepodobne do niczego. Interesuje mnie tylko przypadek SAPI, nie hełmów i nie wkładów JMD/Moratex. Kiedyś na pokazie podszedł do mnie Policjant z patrolu, gdy zakładałem MP5 na siebie- "Fajnego masz Kałasza"- powiedział, i poszedł dalej. Skrajności są w obie strony. Koniec OT. Pozdrawiam! D.
 9. Trochę OT, ale... Mam więcej niż Ci się wydaje ;-) . Z tym, że w Izbie Celnej pracują ludzie, do których gdy trafi SAPI... nie wiedzą że to wkład balistyczny. Tyczy się to głównie starszej części celników, nie-anglojęzycznych i nie ukrywajmy-kobiet. Tak naprawdę ile osób, tyle interpretacji prawnych. Osobiście zaczerpnąłem w takiej sprawie zdania 3. prawników, 7. pracowników Policji. I różnie to interpretowali i odwoływali się do różnych przepisów. Tak naprawdę interpretacji dokona Sąd. Oby nikogo z nas w tej sprawie nie sądzono. Może spec się wypowie? Ściskam! D. P.S
 10. Może z tego względu że zwykły celnik nie zna się na balistyce, i nikt nie chce zwoływać 10. komisji eksperckich?
 11. Pytanie: Jak konserwujecie i dbacie o swoje Wojasy? Nie ukrywam, że mam małe doświadczenie z butami membranowymi, a chciałbym, żeby mi pożyły jak najdłużej. Wiem że ich nie można pastować. Więc co robić żeby były czyste i nie pękały za bardzo? (już nie mówię lśniące... w końcu to nie buty paradne) Na razie mam preparat Nikwaxu do butów goretexowych. Ściskam! D.
 12. Mam Wojasy. Nie wiesz Wally czy mam je traktować (w sensie dbać o nie) jak o zwykłe skórzane józefy, czy jak buty z membraną? Te Wojasy mają jakąś membranę w ogóle?
×
×
 • Create New...