Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 5 months later...

ja w swoim shotgunie z double eagle usczelinłem tłok zamieniając te nakłeadke na cylindrze z plastikowej na gumową od pistoletu elektrycznego. po złozeniu oddałem strzał[pusty] ciszej chodził. Załadowałem kulki 0,2 excel i zasięg wynosił z 55 m na 10 m. musiałem powrócic do ustawien fabrycznych

i zasięg znowu wynosi 55m

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy chodzi ci o to o czym myślę...

Po wypolerowaniu cylindra w elektryku kompresja nie była najlepsza z powodu takiego, że uszczelka nie dociskała do ścianek cylindra. Teoretycznie powinna zostać wypchnięta przez ciśnienie w cylindrze podczas ruchu tłoczka.

W celu poprawy sytuacji zrobiłem więcej otworów na kierunkowej głowicy tłoka. No i oczywiście smarowanie jest najważniejsze. Oryginalne smary są wystarczające do tego celu.

Jeśli chodzi jeszcze o inny smar to powinien on być "twardy"-gęsty

(do cylindra).

 

Jeśli jest to natomiast tłok gumowy "grzybkowy" to możesz go troszkę powyginać na boki nad ogniem... tylko nie spal i nie przesadź z ogniem bo zamiast go zmiękczyć i uplastycznić to się pokurczy i zabawa się skończy...

Zawsze możesz też iść do rowerowego i kupić pompkę... jeśli tłok z niej będzie pasował do cylindra to wystarczy podmienić tłoki.

Ale jeśli nie to musisz przerobić pompkę na cylinder do giwery a na tłoku umieścić głowicę z pompki. Tylko musisz to dopasować albo obrobić tak żeby to miało ręce i nogi...

 

Jeśli tego nie ogarniasz to lepiej nie ingeruj do wewnątrz i zostaw jak jest bo możesz co najwyżej tylko zniszczyć pukawke.

 

Chociaż myślę, że jeśli wcześniej nie majstrowałeś to zwykłe smarowanie powinno zadziałać.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...