Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór budżetowego AK do lasu.


Recommended Posts

Nie ma wielkiego wyboru jeśli chodzi o nówki, na tg jest przecena cm45 i nic lepszego nie znajdziesz. Pamiętaj, że do tego musisz kupić okulary i kulki, później batka i ładowarka. Jeśli rozważasz używki popatrz na giełdę lub najlepiej lokalne grupy asg i przestrzelaj to co ludzie oferują.

Link to post
Share on other sites
W dniu 18.05.2023 o 19:02, Dżądrek_753 napisał:

A jaką cymę byś polecił bo RK od double bell raczej wykluczam.

A czemu? Siedem lat z tymi replikami ganiałem i nie miałem większych problemów. Owszem teraz są i lepsze repliki ale jak na początek RK w zupełności wystarczy.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, arend napisał:

Owszem teraz są i lepsze repliki ale jak na początek

A jakie na przykład do 750zł? Może znajdzie się jakaś ciekawa propozycja? Nad RK się kiedyś zastanawiałem i nawet spodobał mi się model RK-01W z drewnianym frontem, ale jakoś części wewnętrzne mnie nie przekonują, a poza tym to szukam karabinku do lasu a AKS74U jest raczej do cqb.

Edited by Dżądrek_753
Link to post
Share on other sites

Biegałem dokładnie z rk01w jakieś 3 lata tylko w lesie i byłem zadowolony. Mocno odstawał zasięgiem czy skupieniem od droższych i porobionych replik, ale przy takim budżecie naprawdę nie miałem na co narzekać, zwłaszcza, że oprócz gumki, lufy i podkładkowania nie zrobiłem w nim nic. Teraz sporadycznie używam go w cqb ze słabszą sprężyną. Uwagi mam tylko i wyłącznie do znalu.

Jeśli masz obawy co do długości repliki, to zawsze możesz wrzucić dłuższą lufę i kręcić większe zasięgi

Link to post
Share on other sites

W rodzinie RK są różne modele replik. Dłuższe i krótsze. A co do znalu to o ile nie będziesz repliki używał jako młota, łomu czy drabiny to naprawdę nie co narzekać. RK są proste w tuningu, części zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych jest multum. Zarówno budżetowych jak i hajendowych, odrobina weny i  ze zwykłego rk01w masz takie coś.

DSC_8067.JPG

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...