Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem odnośnie SOCOMA MK23 od TM.


Recommended Posts

Więc ostatnio nabyłem Socoma od TM (wersja HG z Hopupem). Na początku działał bez zarzutów, lecz zaobserwowałem dziwne zjawisko. Do około 15m kulka leci prosto lecz potem skręca na NE. Aha, dla tych, którzy nie wiedzą socom ma stały HU. Używam Goldfire'ów 0.25. Co o tym myślicie ?

///EDIT

I jak go rozłożyć ???

Link to post
Share on other sites

:mrgreen:

 

Skoro strzelasz do jakiegoś celu przed Tobą to określaj kierunkami w górę, w górę/prawo, w górę/lewo, lewo, prawo, w dół/prawo, w dół/lewo będzie łatwiej :)

 

Zakładam że NE znaczy góra/prawo. tak czy siak to kwestia HopUpa albo musi się "przestrzelać" albo trzeba będzie w nim grzebać. Ile kulek poszło już przez lufę?

Link to post
Share on other sites

Warto najpierw poczytac forum :roll:

 

A co do pytania:

 

MOIM ZDANIEM lepiej dozbierać i kupić R-5 wella. Dlaczego ? O wellu masz 40 stron infromacji + jeszcze troche.

 

A famasa od CG nie kupuj bo jest podobno identyczny z tym od Duble Eagle tylko ze o 60zł droższy :wink: Ale oczywiście decyzna należy do Ciebie :wink:

 

Pozdrawiam

Cerb

Link to post
Share on other sites

Mhm. A mi też (omg) zależy na cenie :P. Więc.... A jeśli ten r5 ma mieć takie osiągi jak mój socom to thx ^^. Tzn chcę coś o lepszych osiągach od socoma

bo kupowanie czegoś idenycznego mija się z celem, a chciałbym posiadać i krótką i długą. [/b]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...