Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak naprawić ? Kulki się blokują


Recommended Posts

Witam na wczasach zakupiłem "uszkodzona" replikę Glocka jeśli dobrze pamiętam 17 3generacji jest to chiński pistolet na allegro warty z 60zl z oznaczeniem na pudełko C7 przy zakupie strzela normalnie zero problemów i nagle przestał strzelać kulki się blokują to znaczy że po przeładowaniu naciągnięciu go nie cofa się ta jakby góra do końca tylko kawałek lufy wystaje jeśli strzelę kulka wogole nie wypada i zostaje w środku wypadając z lufy kiedy go przechyle nie wiem co chodzi proszę o pomoc gdyż jestem nowy i nie znam się zabardzo na tym warto dodać że posiada on system sprezynowy załączam parę zdj jego 

16887167262993602895076406732376.jpg

16887167755634250310048420202752.jpg

16887168337187093266228785719538.jpg

Link to post
Share on other sites

Wiesz, to tak naprawdę jest zabawka, ciężko jest porównać ją z jakąś repliką i zdiagnozować problem ;)

Może wpadła kulka do środka i blokuje mechanizm ?

Wyciągnij magazynek i próbuj przeładowywać i potrząsać pistolem, może wypadnie.

Najlepiej byłoby rozebrać "replikę" i odnaleźć usterkę, ale nie wiem czy czujesz się na siłach :)

Widzę, że jesteś z Wrocka, jak nie uda ci się usunąć awarii, skontaktuj się ze mną, może coś zaradzimy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...