Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W aktualnosciach, od pewnego czasu juz wisi info na temat HK-416, który ma byc wydany, przez średnio mi znaną firmę VFC. Zaczynam powoli chomikowac kase na tego guna, ale najpierw chciałbym zaczerpnac info o tej firmie. Czy ktoś coś o niej wie? Ich kałach wygląda bosko, ale repliki TOP'a taż sa ładne, a jak działaja każdy wie...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio na sieci pojawiło sie troche fotek tego aega. Na niektórych z nich widac że przewody wyprowadzone są z przodu, a tam niestety brakuje miejsca na baterie. Nie ma także puszki w której miały by byc umieszczane. Czy ktoś ma jakies informacje na temat umiejscowienia ogniw w tej replice?

Link to post
Share on other sites
Ostatnio na sieci pojawiło sie troche fotek tego aega.

Mógłbyś wskazać gdzie :?:

Ja tylko takie znalazłem:

-1--2--3--4-

Na niektórych z nich widac że przewody wyprowadzone są z przodu, a tam niestety brakuje miejsca na baterie. Nie ma także puszki w której miały by byc umieszczane. Czy ktoś ma jakies informacje na temat umiejscowienia ogniw w tej replice?

Można tylko gdybać.

Jeżeli baterię się podzieli na dwie części to powinna się zmieścić z przodu.

Pewnie będzie ograniczenie co do wielości, a co za tym idzie V i mAh.

 

Pisałem do VFC na temat 416 ale mail pozostał bez odpowiedzi :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dobra- zabiłeś mi cwieka... już nie wiem czy kupowac VFC, czy Huricane i wstawiac do środka GB Systemy... :? Trzeba bedzie jeszcze poczekac i zobaczyc, ile VFC krzyknie za swoją zabawkę.

Możemy miec VFC stock za około 500$ z GB, lufą i magazynkiem, albo za około 650$ Huricane z Systemowskim GB M120, praclufą, i kolbą na baterie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Yes, VFC will release HK416 about AUG or SEP.

It will include both 10.5 inch and 14.5 inch.

It means you can change 10.5" or 14.5" by yourself.

Cytat z forum ASR

Czyli najważniejsze info "będzie dostępny" koło września i w komplecie dwie lufy.

Ciekawe czy też dadzą dwie różne wew. lufy (coś koło 247 i 363mm) :?:

Pewnie zaraz wypuszczą konwersję do lufy 16,5" i 20" :twisted:

 

P.S. A tak wygląda konversja HurricanE + M4A1 TM :arrow: TU, a i cena jest w HKD :wink: (coś koło 2368 PLN)

 

[ Dodano: Sro 09 Sie, 2006 ]

VFC HK416 AEG will be released after SEP.

Feature:

 

1. CNC Aluminum outer barrel, solid and stable.

2. The rail hand guard which embeds into upper receiver as real steel.

3. With one screw to fix or take down the rail hand guard.

4. The steel gas block is durable and reliable, and integrated with the flip-up

front sight and sling hanger.

5. Reality present the gas piston system.

6. Cosmetic bolt plate able to lock when pulling cocking handle, easy for hop-up

adjust. Push the bolt release button and the bolt plate will be back to close position.

7. The AN/PEQ2 type battery case included.

z www.gb-tech.com.tw/VFC_HK416Coming%20Soon(E).htm *kopiuj cały link :!:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam :!:

 

No powiem wam szczerze że również sie przymierzam do HK 416 produkcji VFC.

Konwersja Huricane-a kosztuje prawie tyle co cały nowy AEG VFC.

Czytałem opinie o AK tejże firmy i przyznam iż robi to dobre wrażenie.

 

Zastanawiam sie ile by kosztował ten gun ze sprwadzeniem (czy w 2300zł bym sie zamknął).

Możemy miec VFC stock za około 500$ z GB, lufą i magazynkiem, albo za około 650$ Huricane z Systemowskim GB M120, praclufą, i kolbą na baterie...

Możesz mi podać linka do tej konwersji z GB etc.??

 

Ja dorzuce tylko link niby do tego samego HK ale nieco tańszego za 430$:

HK 416

I do nieco droższej wersji :

HK 416

I do wersji made by JET:

HK 416.

No i na Tm M4A1 Bazowanym + konwersje Huricane-a:

HK 416

 

Dokłądnie interesuje mnie opinia, różnice, wady, zalety Hk 416 firm VFC a także konwersji bazowanej na M4A1 TM.

 

Small_Hunterjakbyś zamawiał to daj znać dorzuciłbym sie również do zamówienia.

 

Pozdrawiam Eddie :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiem czy ktoś już zwrócił uwagę ale na arniesairsoft niejaki JCYC5 dostał juz ją w swoje pazury. Zdjęcia wyglądają obiecująco.

 

Sam chciałbym go sobie sprawić pod choinkę :D To może zrobilibyśmy jakieś zbiorowe zamówionko w grudniu?? Do tego to aż się chce dokupić magi na 100 kulek od MAG z logiem HK ehhh...

 

A tu link do czternastej strony tematu o vfc na arnie'm

Link to post
Share on other sites
Sam chciałbym go sobie sprawić pod choinkę  To może zrobilibyśmy jakieś zbiorowe zamówionko w grudniu?? Do tego to aż się chce dokupić magi na 100 kulek od MAG z logiem HK ehhh...

no powiem Ci ze ja z kolegą zamawiamy sobie końcem grudnia te maleństwa :F

Link to post
Share on other sites
dodają puchę w komplecie

no puszka :( pierwsze co to chce sie jej pozbyc i zamontować kolbe SF

 

 

Takie małe spostrzeżenie....  

zauważyliście, ze komora HU jest z...plastiku, i to przeźroczystego??

oj przyznam że sie jeszcze niedopatrzyłem :F

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie że problemu z baterią Panowie mieć nie powinni . G&P wypuściło kolbe wzorowana na kolbie do hk16 w wersj d czyli o 3'' krótszą od standardowej stałej kolby jest wielkości mniejwięcej średniorozsuniętej teleskopowej kolby i kszałtem przypomina trójkąt :wink: . Na RW można wyczytac że mieści baterie 9,6 3300 mah i jest dostępna w różnych kolorkach. Najważniejsze kosztuje AŻ 38$ . No i nie trza sie bawić w te Cranstock z bateriami :roll: . Zreszta hk416 z kolbą tylko dla hk416 jest totalnym hk416 . Widziałem gdzieś zdięcia broni z ta kolbą jak znajde to zamieszcze .

 

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 8:34 pm ]

zdięcia pochodzą z Gunsworkshop'a

 

ale przedstawiają dokładnie tą kolbe o jakiej wspominałem

hk416mw2.th.png

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ale sprzedaja w 2 wersjach zamiast w jednej z mozliwoscia wymiany lufy i obiema rodzajami celownikow:p cwaniaki:) to prawie jak odkrecanie kolimatorow z SOC 16 i sprzedawanie ich oddzielnie...:)))

 

a tak btw. Will możesz zapodać jakąś reckę tego HK ? Intresują mnie przede wszystkim bebechy:P

 

pps: a i dla Specshopu duuuzy PLUS. Gun kosztuje u nas niewiele wiecej niz na WGC. a spodziewalem sie ceny o ponad 500 pln wyższej...:)))

Link to post
Share on other sites

Tylko na WGC za 505 USD jest wersja DX Version, znaczy się dostajesz 2 lufy zewnętrzne i 2 lufy wewnętrzne, 2 rodzaje celowników + puszkę na baterie !

 

W SpecShopie musisz wybrać co chcesz Long czy Short i nie wiadomo czy dodają puszkę !

 

Więc tak fajnie jak piszesz to nie jest :(

 

Willard jak jest lufa wewnętrzna w HK ?, pewnie jest krótka ? czyżby dlatego na zdjęciu widać lufke precyzyjną ?

Link to post
Share on other sites

W pudelku wersji DX sa dwie lufy wewnetrzne, dwa rodzaje celownikow (jeden przykrecany na RIS'a, a drugi skladany), puszka na baterie, magazynek Hi-Cap no i rzecz jasna dluzsza lufa zewnetrzna. Magazynek jest praktycznie bezuzyteczny z racji rozwiazania podkrecana w nim kulek. Odbywa sie to za pomoca "korbki" ktora wklada sie z boku magazynka. Kolejna wada jaka zauwazylem to plastikowa komora HU natomiast srodek to praktycznie Marui. Moc tego stockowego HK jest calkiem przyzwoita, bo karabin ma 360fpsow.

Link to post
Share on other sites

Magazynek jest praktycznie bezuzyteczny z racji rozwiazania podkrecana w nim kulek. Odbywa sie to za pomoca "korbki" ktora wklada sie z boku magazynka.

:lol: :lol: :lol: wypaśny bajer :wink: :wink: :wink:

 

Plastikowa komra HU wcale nie musi być wadą !

 

A czyli lufka do AK, bo widać tam na zdjęciu jeszcze tłumik :wink: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...